fbpx
niedziela, 17 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

„Orzeł Cup” w Pawonkowie: w turnieju dla seniorów triumfuje Victoria Strzebiń

- REKLAMA -
- Reklama -

Niedzielnym turniejem dla drużyn seniorów zakończony został cykl turniejów w różnych kategoriach wiekowych „Orzeł Cup”. Wszystkie turnieje rozgrywane były w Pawonkowie. W finałowym meczu w kategorii seniorów Victoria Strzebiń wygrała z LZS Staw 1:0
Wyniki Turnieju :

Do turnieju zgłosiło się 13 drużyn, rozgrywki były toczone w 3 grupach. Grupa A – 5 drużyn, grupa B i C – 4 drużyny. Do ćwierćfinałów z grupy A wyszły 3 drużyny, zaś z grupy B i C 2 + jedna drużyna z najlepszym bilansem.

Grupa A:

1. Orzeł Pawonków – 10 PKT – 13-4,

2. Victoria Strzebiń – 9 PKT – 9-7,

3. Liswarta Lisów – 6 PKT – 6-8,

4. Unia Lisowice – 3 PKT – 7-10,

5. LKS Wierzbie – 1 PKT – 3-8,

Wyniki grupy A:

1. Liswarta Lisów 1 – 2 Victoria Strzebiń,

2. Unia Lisowice 0 – 3 Victoria Strzebiń,

3. LKS Wierzbie 2 – 2 Orzeł Pawonków,

4. Liswarta Lisów 0 – 3 Orzeł Pawonków,

5. Victoria Strzebiń 2 – 0 LKS Wierzbie,

6. Unia Lisowice 6 – 1 LKS Wierzbie,

7. Liswarta Lisów 1 – 0 LKS Wierzbie,

8. Orzeł Pawonków 2 – 1 Unia Lisowice,

9. Orzeł Pawonków 6 – 2 Victoria Strzebiń,

10. Liswarta Lisów 4 – 3 Unia Lisowice,

Grupa B:

1. Promil Kłobuck – 7 PKT – 10-4,

2. LZS Staw – 7 PKT – 7-2,

3. Warta Kamieńskie Młyny – 3 PKT – 5-6,

4. LZS Grodzien – 2 PKT – 4-13,

Wyniki grupy B:

1. Warta Kamieńskie Młyny 1 – 3 Promil Kłobuck,

2. LZS Grodzien – 0 – 4 LZS Staw,

3. Promil Kłobuck – 6 – 2 LZS Grodziec,

4. Warta Kamieńskie Młyny – 3 – 2 LZS Grodziec,

5. LZS Staw 2 – 1 Warta Kamieńskie Młyny,

6. Promil Kłobuck 1 – 1 LZS Staw,

Grupa C:

1. Płomień Przystajń – 5 PKT – 6-3,

2. Invado – 4 PKT – 4-8,

3. Unia Kalety – 4 PKT – 6-4,

4. Bezimienni Lubliniec – 3 PKT – 11-6,

Wyniki grupy C:

1. Płomień Przystajń 1 – 1 Incado,

2. Unia Kalety 4 – 1 Bezimienni Lubliniec,

3. Invado 2 – 1 Unia Kalety,

4. Płomień Przystajń 1 – 1 Unia Kalety,

5. Bezimienni Lubliniec 1 – 4 Płomień Przystajń,

6. Invado 1 – 5 Bezimienni Lubliniec,

FAZA PUCHAROWA:

Ćwierćfinały:

1. Orzeł Pawonków 2 – 1 Unia Kalety,

2. Victoria Strzebiń 2 – 2 (K. 3-2) Promil Kłobuck,

3. Liswarta Lisów 2 – 0 Płomień Przystajń,

4. LZS Staw 3 – 1 Invado,

Mecz o 7 miejsce:

Invado – Płomień Przystajń (DUBLE VO)

Mecz o 5 miejsce:

Unia Kalety 2 – 4 Promil Kłobuck,

Półfinały:

1. Orzeł Pawonków 0 – 1 LZS Staw,

2. Victoria Strzebiń 2 – 2 (K. 2-0) Liswarta Lisów,

Mecz o 3 miejsce:

Orzeł Pawonków 0 – 1 Liswarta Lisów,

FINAŁ:

LZS Staw 0 – 1 Victoria Strzebiń,

Klasyfikacja końcowa:

1. Victoria Strzebiń,

2. LZS Staw,

3. Liswarta Lisów,

4. Orzeł Pawonków,

5. Promil Kłobuck,

6. Unia Kalety,

7. –

8. Invado/Płomień Przystajń,

9. Bezimienni Lubliniec,

10. Warta Kamieńskie Młyny,

11. Unia Lisowice,

12. LKS Wierzbie

13. LZS Grodziec

Nagrody Indywidualne:

Najlepszy Bramkarz: Mrugala Paweł (Orzeł Pawonków), Stempniak Mariusz (Victoria Strzebiń)

Najlepszy Zawodnik: Breulich Dawid (Victoria Strzebiń)

Najlepszy Strzelec: Jelonek Marek (Orzeł Pawonków)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daria Wollenberg odchodzi z Rakowa

Raków Częstochowa :Daria Wollenberg z dniem 14 stycznia 2021 roku przestała być rzecznikiem prasowym Rakowa Częstochowa. ...
- Reklama -
- REKLAMA -