fbpx
środa, 23 września 2020
14.1 C
Częstochowa

„Kuba Cup 2015” w Truskolasach: Puchar za I miejsce pojechał do Katowic

- REKLAMA -
- Reklama -

W poniedziałek 21 grudnia w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Truskolasach, odbyła się IX edycja Halowego Turnieju Młodzików (rocznik 2002 i mł.) „Kuba Cup”. W zmaganiach najlepsi okazali się zawodnicy Gieksy Katowice, którzy w finale pokonali 4-3 MKS Kluczbork. Nagrody uczestnikom wręczał Kuba Błaszczykowski, który na sportową imprezę przybył prosto z Florencji.
Wyniki Turnieju „Kuba Cup 2015”

Grupa A:

RKS Raków Cz-wa 2-2 Odra Opole

(Maksymilian Wrześniewski x2 – Maciej Wróbel, Dawid Zaremba)

AS Lubliniec 3-2 Pogoń Kamyk

(Jakub Pakuła x2, Mikołaj Kuberski – Tomasz Smykalski, Adrian Kobyłkiewicz)

RKS Raków 1-1 MKS Kluczbork

(Konrad Matusz – Jakub Dydak)

Odra Opole 3-3 Pogoń Kamyk

(Wojciech Danielak x2, Kamil Lukoszek – Tomasz Smykalski x2, Adrian Kobyłkiewicz)

AS Lubliniec 1-2 MKS Kluczbork

(Mikołaj Kuberski – Jakub Dydak, Miłosz Paradowski)

RKS Raków 0-1 Pogoń Kamyk

(Dominik Zawada)

Odra Opole 4-1 AS Lubliniec

(Kamil Lukoszek x3, Maciej Wróbel – Fabian Kroll)

Pogoń Kamyk 0-4 MKS Kluczbork

(Miłosz Paradowski x2, Jakub Dydak, Karol Ira)

RKS Raków 4-2 AS Lubliniec

(Maksymilian Wrześniewski x2, Oskar Krzyżak, Konrad Matusz – Fabian Kroll, Jakub Białas)

Odra Opole 0-1 MKS Kluczbork

(Mateusz Szalek)

Tabela gr. A:

MKS Kluczbork – 10 pkt, br. 8-2

Odra Opole – 5 pkt, br. 9-7

RKS Raków Częstochowa – 5 pkt, br. 7-6

Pogoń Kamyk – 4 pkt, br. 6-10

Akademia Sportowa Lubliniec – 3 pkt, br. 7-12

Grupa B:

APN Raków Cz-wa 3-0 KS Panki

(Adam Dul, Piotr Borczyk, Marcin Służalec)

GKS Gieksa Katowice 2-1 Orlik Blachownia

(Kacper Żołna x2 – Kacper Boroń)

APN Raków 2-2 Herkules Truskolasy

(Michał Kot, Marcin Służalec – Adrian Krysik x2)

KS Panki 2-1 Orlik Blachownia

(Bartosz Piechel x2 – Kacper Boroń)

GKS Katowice 3-2 Herkules Truskolasy

(Kacper Żołna x2, Mike Bober – Marek Bednarek, Patryk Hudy)

APN Raków 2-0 Orlik Blachownia

(Adam Dul, Jan Rybaniec)

KS Panki 1-3 GKS Katowice

(Bartosz Piechel – Bartosz Dudek, Nicolas Sprus, Dawid Jabłoński)

Orlik Blachownia 1-1 Herkules Truskolasy

(Tymon Pośpiech – Adrian Krysik)

APN Raków 2-2 GKS Katowice

(Przemysław Wojtania – Kacper Żołna, Nicolas Sprus)

KS Panki 0-3 Herkules Truskolasy

(Marek Bednarek, Nikola Brzęczek, Patryk Hudy)

Tabela gr. B:

GKS Gieksa Katowice – 10 pkt, br. 10-6

APN Raków Cz-wa – 8 pkt, br. 9-4

Herkules Truskolasy – 5 pkt, br. 8-6

KS Panki – 3 pkt, br. 3-10

Orlik Blachownia – 1 pkt, br. 3-7

Mecz o IX miejsce:

AS Lubliniec 2-0 Orlik Blachownia

(Jakub Białas, Szymon Koza)

Mecz o VII miejsce:

KS Panki 0-1 Pogoń Kamyk

(Dawid Małota)

Mecz o V miejsce:

RKS Raków 6-0 Herkules Truskolasy

(Konrad Matusz x3, Jakub Kosin x2, Oskar Krzyżak)

Półfinał I:

MKS Kluczbork 2-0 APN Raków

(Jakub Dydak, Miłosz Paradowski)

Półfinał II:

GKS Katowice 2-2 /dogr. 1-0 „złoty gol”/ Odra Opole

(Kacper Żołna x2, Nicolas Sprus – Dawid Zaremba, Wojciech Danielak)

Mecz o III miejsce:

APN Raków 2-4 Odra Opole

(Adam Dul, Tomasz Garus – Kamil Lukoszek x3, Wojciech Danielak)

FINAŁ:

MKS Kluczbork 3-4 GKS Katowice

(Miłosz Paradowski x3 – Nicolas Sprus x2, Kacper Żołna, Piotr Nocoń)

* * *

Klasyfkacja końcowa:

1. GKS Gieksa Katowice:

Miłosz Szczyrba (br), Szymon Zakrzewski, Remigiusz Czornik, Jacek Moskal, Piotr Nocoń, Adrian Kostyra, Bartosz Dudek, Nicolas Sprus, Michał Raczyński, Dawid Jabłoński, Mike Bober, Kacper Żołna, trener Marek Szymiński, kierownik drużyny Tomasz Szczyrba.

2. MKS Kluczbork:

Fabian Mrozek (br), Sebastian Schwigon (br), Marcin Suslik, Adrian Wojnarowski, Mateusz Szalek, Filip Choncel, Jakub Dydak, Miłosz Paradowski, Dominik Langner, Denis Hura, Karol Ira, Szymon Witek, trener Piotr Matkowski.

3. Odra Opole:

Błażej Sapielak (br), Nikodem Ślęzak, Kacper Michalak, Maciej Wróbel, Jakub Nikołajczyk, Mateusz Napieralski, Wojciech Danielak, Kamil Lukoszek, Jaroslav Smyrnov, Dawid Zaremba, Bartłomiej Górniak, Michał Surzyn, Nataniel Podgórski, trenerzy Radosław Rusin i Kamil Sikora)

4. APN Raków Częstochowa:

Bartosz Jacewicz (br), Przemysław Wojtania, Adam Dul, Jan Rybaniec, Piotr Borczyk, Tomasz Garus, Paweł Borczyk, Michał Kot, Michał Wojtynia, Marcin Służalec, trener Robert Brzeziński.

5. RKS Raków Częstochowa:

Mateusz Margas (br), Jakub Mądrzyk (br), Kacper Synowiec, Oskar Krzyżak, Maksymilian Wrześniewski, Piotr Ożóg, Krystian Przybylski, Konrad Matusz, Bartosz Chłód, Jakub Kosin, trener Robert Brzeziński.

6. ULKS Herkules Truskolasy:

Karol Borecki (br), Szymon Spalik, Daniel Paruzel, Patryk Hudy, Dawid Bachorski, Bartosz Sowa, Kacper Kierat, Nikola Brzęczek, Eryk Lizurej, Adam Szyjka, Marek Bednarek, Adrian Krysik, Jakub Nogal, trener Marcin Zalewski, kierownik drużyny Krzysztof Kierat.

7. Pogoń Kamyk:

Krzysztof Głąb (br), Dominik Zawada, Dawid Małota, Tomasz Smyklaski, Adrian Kobyłkiewicz, Kamil Długosz, Adam Szczepanik, Szymon Pietrzak, Maciej Kardas, Kacper Góra, trener Przemysław Szczypiór.

8. KS Panki:

Karol Hejno (br), Aleksander Wiecha, Dawid Krawczyk, Bartosz Bąk, Bartosz Piechel, Gabriel Banasik, Karol Kleszcz, Sebastian Mirek, Mateusz Marzec, Tymoteusz Kochel, Aleks Cajler, trener Maciej Furamnek.

9. Akademia Sportowa Lubliniec:

Szymon Bryś (br), Dawid Swoboda (br), Jakub Pakuła, Mateusz Lubosz, Fabian Kroll, Jakub Białas, Mikołaj Kuberski, Wojciech Pawołka, Szymon Koza, trener Piotr Bogacki.

10. Orlik Blachownia:

Juliusz Pyda (br), Krystian Musiałczyk (br), Jakub Próba, Kacper Boroń, Tymon Pośpiech, Jakub Ryś, Kacper Ratajczak, Konrad Gaderskiki, Marcel Lankamer, trener Piotr Lankamer, kierownik drużyny Paweł Lankamer.

* * *

Nagrody indywidualne:

Król strzelców: Kacper Żołna (GKS Katowice)

Najlepszy piłkarz: Jakub Dydak (MKS Kluczbork)

Najlepszy bramkarz: Fabian Mrozek (MKS Kluczbork)

Najlepszy obrońca: Jacek Moskal (GKS Katowice)

Odkrycie turnieju: Adrian Krysik (Herkules Truskolasy)

Ponadto wyróżnieni zostali:

Kamil Lukoszek (Odra Opole), Konrad Matusz (RKS Raków Częstochowa), Miłosz Paradowski (MKS Kluczbork), Wojciech Danielak (Odra Opole), Nicolas Sprus (GKS Gieksa Katowice) i Szymon Spalik (Herkules Truskolasy)

* * *

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Jakub Apolinarski wypożyczony do GKS-u Jastrzębie

Raków Częstochowa :Jakub Apolinarski został wypożyczony do GKS-u Jastrzębie do końca sezonu 2020/21. Raków zastrzegł sobie możliwość skrócenia wypożyczenia w...

Jakub Bator wypożyczony do GKS-u Bełchatów

Raków Częstochowa :Jakub Bator został wypożyczony do GKS-u Bełchatów do końca sezonu 2020/2021. Raków zastrzegł sobie możliwość skrócenia wypożyczenia w zimowym oknie transferowym. ...

Marcin Cebula w jedenastce kolejki

Raków Częstochowa :Marcin Cebula jako jedyny zawodnik Rakowa Częstochowa znalazł się w jedenastce 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Zawodnik Czerwono-Niebieskich w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała...

Giannis Papanikolaou w szerokiej kadrze Grecji U-21

Raków Częstochowa :Giannis Papanikolaou otrzymał powołanie do szerokiej kadry młodzieżowej reprezentacji Grecji. ...

Olimpiady Specjalne Polska i PKO BP Ekstraklasa grają razem w ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych!

Raków Częstochowa :#Grajmy Razem – hasło kampanii społecznej Olimpiad Specjalnych Polska rozlegnie się na stadionach piłkarskiej Ekstraklasy! Cała piąta kolejka rozgrywek – od 25...

Zobacz Kulisy meczu Skra – Motor – VIDEO

Skra Częstochowa :O tym, jak ciężka jest sięgnąć po punkty w „twierdzy Loreta” ostatnio przekonali się piłkarze Motoru Lublin, którzy po bardzo zaciętym meczu...

Powołania do Reprezentacji Śl. ZPN U13 chłopców na zgrupowanie i mecz

Śląski Związek Piłki Nożnej w przedstawia listę zawodników rocznika 2008 U13 powołanych na zgrupowanie oraz mecz z Małopolskim ZPN w dniach 29.09.2020 (wtorek)-30.09.2020 (środa)...
- Reklama -
- REKLAMA -