fbpx
wtorek, 15 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

[FOTO] „Piłkarska Gwiazdka”: będzie się działo – sobota 9 stycznia g.18:00

- REKLAMA -
- Reklama -

Po raz X zaświeci w Częstochowie „Piłkarska Gwiazdka” i będzie to w sobotę 9 stycznia w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. Początek o godz.18:00. ZAPRASZAMY
– ZDJĘCIA z „Piłkarskiej Gwiazdki 2014”

– ZDJĘCIA z „Piłkarskiej Gwiazdki 2013”

Piłkarska Gwiazdka tuż, tuż. Przedstawiamy kilka ostatnich informacji :

Informujemy, że sprzedaż biletów w dniu Piłkarskiej Gwiazdki odbywać się będzie w kasie Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 od godziny 16:30.

Kibice będą mogli wchodzić do hali pół godziny później (17:00). Przypominamy, że wejście z biletami od Akademii Raków odbywa się tylko i wyłącznie z piłkarzem Akademii.

Ceny biletów:

Normalny – 15 złotych

Rodzinny – 29 złotych (2 osoby dorosłe + 2 osoby poniżej 18 roku zycia)

Dzieci do 12 lat wchodzą za darmo

Atrakcje dostępne na hali będą czynne od godziny 17:30, natomiast oficjalne otwarcie turnieju zaplanowane jest na godzinę 18:00.

———————————————————————————————————

Znamy kadry Rakowa i Zagłębia na Piłkarską Gwiazdkę

Drużyny Rakowa Częstochowa i Zagłębia Sosnowiec podały składy na jutrzejszy turniej Piłkarskiej Gwiazdki.

Kadra sosnowiczan będzie liczyła 10 zawodników. Wszyscy piłkarze występowali w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 w pierwszej drużynie.

Zagłębie Sosnowiec: Wojciech Fabisiak, Dariusz Maciejowski, Marcin Sierczyński, Sebastian Dudek, Krzysztof Markowski, Grzegorz Fonfara, Michał Fidziukiewicz, Łukasz Sołowiej, Łukasz Matusiak, Konrad Budek.

Z kolei czerwono-niebieskich barw Rakowa będzie broniło 14 piłkarzy.

RKS Raków: Mateusz Kos, Maciej Mielcarz, Adrian Klepczyński, Dawid Kamiński, Piotr Malinowski, Wojciech Okińczyc, Rafał Figiel, Carlinhos, Vitinho, Adam Waszkiewicz, Dominik Bronisławski, Grzegorz Rogala, Dariusz Pawlusiński, Łukasz Kmieć.

—————————————————————————————-

Skład zespołu Ekstraklasy w komplecie

Znamy skład drużyny Ekstraklasy, która wystąpi w turnieju podczas sobotniej Piłkarskiej Gwiazdki.

Już wcześniej informowaliśmy, że w Hali Sportowej Częstochowa pojawi się dwójka czołowych graczy lidera T-Mobile Ekstraklasy Piasta Gliwice, czyli Kamil Vacek i Radosław Murawski.

Do tego grona dołączają nasi znajomi, byli piłkarze Rakowa: Mariusz Przybylski i Artur Lenartowski.

Oprócz Przybylskiego z Górnika Zabrze zagrają Aleksander Kwiek i Adam Danch. Natomiast drugim obok Lenartowskiego piłkarzem Ruchu Chorzów będzie Tomasz Podgórski.

Z dalekiego Białegostoku przyjeżdża dwuosobowa delegacja Jagiellonii w osobach bramkarza Krzysztofa Barana i Piotra Tomasika.

W składzie nie zabraknie również zawodników Podbeskidzia Kamila Jonkisza i Sebastiana Bartlewskiego.

Gościnnie koszulkę ekipy Ekstraklasy założy Mateusz Zachara, ale wciąż nie wiadomo, czy nasz wychowanek pojawi się na boisku.

Już przed samym turniejem można stwierdzić, że ta drużyna będzie jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu podczas sobotniego turnieju.

—————————————————————————————————

Inne atrakcje na Piłkarskiej Gwiazdce

Wszyscy kibice, którzy śledzić będą na parkiecie poczynania drużyn, mogą liczyć również na inne atrakcje, które umilą im sobotnie popołudnie. Szczególnym zainteresowaniem męskiej części widowni będzie się cieszyć pokaz zespołu Cheerleaders Bełchatów. Dziewczyny zaprezentują się w dwóch układach tanecznych, obok których nie będzie można przejść obojętnie.

Kolejną atrakcją w turniejowej przerwie będzie niezwykły pokaz i animacje Freestyle Football w wykonaniu członków grupy R-Style: Adriana Franca i Kaliny Matysiak. Nasi artyści są specjalistami w swojej dziedzinie, brali udział w wielu zawodach sportowych, z których wracali z głównymi nagrodami. Adrian został Mistrzem Polski w kategorii Show 2015 i Wicemistrzem Świata w kategorii Show 2014, z kolei Kalina może się pochwalić osiągnięciem Mistrzostwa Polski w kategorii Female Battles 2015 oraz zdobyciem brązowego medalu w Otwartych Mistrzostwach Świata w kategorii Female Battles 2015. Szykuje się emocjonujący pokaz.

Nie możemy również zapomnieć o dwóch drużynach Akademii Raków z roczników 2003 i 2007, bez których z pewnością nie udałoby zwyciężyć Klubowi w budżecie obywatelskim 2016. W przerwie turnieju zostaną wręczone nagrody, którymi Zarząd Klubu chce uhonorować swoich podopiecznych.

Powodem do śmiechu będzie również zorganizowany na płycie głównej mecz Bubble Football. Dla osób, które nie znają tej dyscypliny, będzie to z pewnością fantastyczna zabawa. Zawodnicy grają w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem, a próby odebrania piłki przeciwnikowi kończą się często spektakularnymi i nieoczekiwanymi zbiegami wydarzeń. Po zakończenia tego nietypowego spotkania śmiałkowie będą mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie w bocznej sali gimnastycznej.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Krzysztof Napora po zwycięstwie w półfinale baraży o Fortunę 1. ligę | 15.06.2021

Krzysztof Napora po zwycięstwie w półfinale baraży o Fortunę 1. ligę | 15.06.2021Źródło: YouTube / SKRA Częstochowa
- Reklama -
- REKLAMA -