[FOTO] Pięć goli w sparingu Rakowa z BKS-em Bielsko

12706-FOTO_Piec_goli_w_sparingu_Rakowa_z_BKS_em_Bielsko

Raków wygrał pierwszy tegoroczny sparing 3:2 z BKS-em Bielsko-Biała. Wszystkie gole padły w I połowie meczu.

Raków wygrał pierwszy tegoroczny sparing 3:2 z BKS-em Bielsko-Biała. Wszystkie gole padły w I połowie meczu. Sparing – sobota 16-01-2016 g.12:00 Raków Częstochowa – BKS Stal Bielsko-Biała 3:2 (3:2)ZDJĘCIA Z MECZU Gole dla Rakowa zdobyli : Okińczyc, Radler i Warchoł

Raków prowadził już w tym meczu 3:0, a goście oba gole strzelili w końcowych minutach I połowy.

Raków Częstochowa: I połowa: Kos – Rogala, Radler, Klepczyński, Zawodnik testowany I, Malinowski, Carlinhos, Figiel, Pawlusiński, Warchoł, Okińczyc.

II połowa: Zawodnik testowany II – Góra, Bissi, Cyfert, Mońka, Jaworski, Hoferica, Bronisławski, Kamiński, Carlinhos, Vitinho.