[FOTO] II liga futsalu: 3-cia porażka z rzędu, zadecydowała druga połowa

12741-FOTO_II_liga_futsalu_3_cia_porazka_z_rzedu_zadecydowala_druga_polowa

[FOTO] II liga futsalu: 3-cia porażka z rzędu

W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu 8-mej kolejki II ligi futsalu WLKS Kmicic Złote Arkady AJD Częstochowa przegrał z Rekordem II Bielsko-Biała 5:11 (4:4)

W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu 8-mej kolejki II ligi futsalu WLKS Kmicic Złote Arkady AJD Częstochowa przegrał z Rekordem II Bielsko-Biała 5:11 (4:4) Mecz 2 i 3 drużyny w tabeli zapowiadał się jako ciekawe i zacięte widowisko. I tak było ale tylko w I połowie kiedy to wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, a żaden z zespołów nie odskoczył na 2 gole przewagi. II połowa to już przewaga drużyny z Bielska, która co rusz stwarzała sobie dogodne sytuacje do zdobycia goli. Gospodarze także stwarzali sytuacje ale w bramce Rekordu znakomicie spisywał się bramkarz, którego w II części meczu częstochowianom udało się pokonać tylko 1 raz..

II liga futsalu – niedziela 24-01-2016 g. 17:00 – Hala Sportowa ACS AJD Częstochowa ul. Zbierskiego 6 WLKS Kmicic Złote Arkady AJD Częstochowa – Rekord II Bielsko-Biała 5:11 (4:4)ZDJĘCIA Z MECZU Gole dla Kmicica zdobyli : Mesjasz 2 (w tym 1 z karnego), Nocoń, Marczyk oraz Czok Gole dla Rekordu II zdobyli : Skrzypiec – 3, Skipioł, Jastrzębski po 2, Sojka, Tutaj, Czernek, Borowicz po 1

WLKS Kmicic Złote Arkady AJD Częstochowa : Kuczera, Psonka, Nowak, Czok, Mesjasz, Łatka, Marczyk, Nocoń, Bik, Kościański, Suliński, Sieradzki, Prokop

Rekord II Bielsko-Biała : Kałuża, Jastrzębski, Bernat, Skipioł, Czernek, Szczepańczyk, Borowicz, Sojka, Tutaj, Skrzypiec, Cichy