fbpx
czwartek, 9 grudnia 2021
-0.6 C
Częstochowa

Sparingi: weekendowy „rozkład jazdy”!

- REKLAMA -
- Reklama -

Prognozy pogodowe na weekend są optymistyczne więc sobotnio-niedzielne mecze sparingowe będą rozgrywane w niezłych warunkach jak na początek lutego. Goli z pewnością nie zabraknie.
Weekendowy „rozkład jazdy” meczów sparingowych:

Sobota 06-02-2016
11:00 Skra Częstochowa – Warta Działoszyn (ul. Loretańska)
11:00 Zieloni Żarki – MLKS Woźniki
11:00 Lotnik Kościelec – Orzeł Kiedrzyn (SP 50 na Północy)
12:00 Raków Częstochowa – Chrobry Głogów (mecz w Wałbrzychu)
12:15 Polonia Poraj – Victoria Częstochowa (mecz na Rakowie)
14:00 AKS Niwka Sosnowiec – MKS Myszków
14:00 KS Stradom-AJD Częstochowa – Liswarta Popów
14:00 Unia Kalety – Unia II Kalety
15:00 Junior Szarlejka – Sokół Wręczyca Wielka (Częstochowa ul. Loretańska)
15:00 Warta Zawada – Znicz Kłobuck
15:30 Orzeł Miedary – Sparta Lubliniec
16:00 Płomień Czarny Las – Kmicic Kruszyna
17:00 Gmina Kłomnice – Lot Konopiska (SP 50 na Północy)
19:30 Liswarta Lisów – Unia Rędziny (SP 50 na Północy)
…….. KS Panki – Orzeł Psary/Babienica

Niedziela 07-02-2016
11:00 Orkan Rzerzęczyce – Grom Miedźno
13:00 Grom Poczesna – Naprzód Ostrowy
13:00 Skra Cz-wa (jun.) – Orlik Blachownia
15:00 Grom Cykarzew – Polonia/Unia Widzów
15:00 Płomień Kuź. Marianowa – Ruch Kochanowice (SP 50 na Północy)
…….. GLKS Siedlec Duży Gniazdów – Niwy Brudzowice

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Sparingowe plany lidera Klasy Okręgowej

Przedstawiamy plan spotkań sparingowych Victorii Częstochowa, lidera rozgrywek Klasy Okręgowej, grupa II. Wśród rywali, w znacznej większości zespoły IV...
- Reklama -
- REKLAMA -