fbpx
sobota, 5 grudnia 2020
14.1 C
Częstochowa

[Transmisja] XI Memoriał im. Przemysława Kożucha

XI Memoriał im. Przemysława KożuchaBezpośrednia transmisja z Hali Sportowej Częstochowa, na które rozgrywany będzie XI Memoriał im. Przemysława Kożucha.Źródło: YouTube /...

Sparingi: weekendowy „rozkład jazdy”!

- REKLAMA -

Prognozy pogodowe na weekend są optymistyczne więc sobotnio-niedzielne mecze sparingowe będą rozgrywane w niezłych warunkach jak na początek lutego. Goli z pewnością nie zabraknie.
Weekendowy „rozkład jazdy” meczów sparingowych:

Sobota 06-02-2016
11:00 Skra Częstochowa – Warta Działoszyn (ul. Loretańska)
11:00 Zieloni Żarki – MLKS Woźniki
11:00 Lotnik Kościelec – Orzeł Kiedrzyn (SP 50 na Północy)
12:00 Raków Częstochowa – Chrobry Głogów (mecz w Wałbrzychu)
12:15 Polonia Poraj – Victoria Częstochowa (mecz na Rakowie)
14:00 AKS Niwka Sosnowiec – MKS Myszków
14:00 KS Stradom-AJD Częstochowa – Liswarta Popów
14:00 Unia Kalety – Unia II Kalety
15:00 Junior Szarlejka – Sokół Wręczyca Wielka (Częstochowa ul. Loretańska)
15:00 Warta Zawada – Znicz Kłobuck
15:30 Orzeł Miedary – Sparta Lubliniec
16:00 Płomień Czarny Las – Kmicic Kruszyna
17:00 Gmina Kłomnice – Lot Konopiska (SP 50 na Północy)
19:30 Liswarta Lisów – Unia Rędziny (SP 50 na Północy)
…….. KS Panki – Orzeł Psary/Babienica

Niedziela 07-02-2016
11:00 Orkan Rzerzęczyce – Grom Miedźno
13:00 Grom Poczesna – Naprzód Ostrowy
13:00 Skra Cz-wa (jun.) – Orlik Blachownia
15:00 Grom Cykarzew – Polonia/Unia Widzów
15:00 Płomień Kuź. Marianowa – Ruch Kochanowice (SP 50 na Północy)
…….. GLKS Siedlec Duży Gniazdów – Niwy Brudzowice

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

[Transmisja] XI Memoriał im. Przemysława Kożucha

XI Memoriał im. Przemysława KożuchaBezpośrednia transmisja z Hali Sportowej Częstochowa, na które rozgrywany będzie XI Memoriał...

Skrót meczu: Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg | 2.12.2020

Skrót meczu: Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg | 2.12.2020Źródło: YouTube / SKRA Częstochowa

Komunikat nr 20 – 2020/2021 Komisji ds. Rozgrywek

Zapraszamy do zapoznania się z Komunikatem nr 20 - 2020/2021 Komisji ds Rozgrywek z następującym porządkiem:Źródło: Podokręg Częstochowa / czestochowa.slzpn.plAutor: Podokręg Częstochowa

Turniej SKRA CUP na Mikołaja w HSC

Skra Częstochowa :Dzień po Memoriale im. Przemysława Kożucha, nasz Klub zorganizuje kolejną halową imprezę. Na dzień Świętego Mikołaja zaplanowany został turniej SKRA CUP dla...

Czerwono-Niebieski raport przedmeczowy | #ŚLĄRCZ

Raków Częstochowa :Przed sobotnim meczem Rakowa ze Śląskiem tradycyjnie prezentujemy raport z obozu naszej drużyny. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:30 na Stadionie Wrocław. ...

Stoelzle Częstochowa na dłużej z Rakowem!

Raków Częstochowa :Z radością informujemy, że umowa sponsoringowa pomiędzy naszym Klubem, a Stoelzle Glass Group została przedłużona o kolejny sezon. ...

Z Pogonią w piątek

Raków Częstochowa :Departament Logistyki Rozgrywek przedstawił szczegółowy terminarz 15. kolejki PKO Ekstraklasy, w której Raków Częstochowa zagra na GIEKSA Arenie z Pogonią Szczecin. ...
- Reklama -
- REKLAMA -