fbpx
środa, 20 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

SkraTV – transmisja na żywo

SkraTV – transmisja na żywoŹródło: YouTube / SKRA Częstochowa

Po wyborach w Podokręgu

- REKLAMA -
- Reklama -

W miniony piątek w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Podokręgu Częstochowa. Oczywiście i tym razem piłkarscy działacze (nie wszyscy) zapomnieli o tym, że „zgoda buduje, a niezgoda rujnuje”.
Nie obyło się zatem bez ironicznego i momentami niesmacznego wytykania sobie wzajemnych błędów przez włodarzy Podokręgu i Okręgu. Na szczęście były też głosy z sali aby w końcu zakończyć te „wojenki” bo to nie służy ani rozwojowi piłki nożnej w Częstochowie i regionie, ani także atmosferze wśród piłkarskiej społeczności.
W maju odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Częstochowskiego OZPN-u. Czy będzie odbywało się w przyjaznej atmosferze i normalnie oraz spokojnie przeprowadzonymi procedurami?. Oby !!!

———————————————————————————————————–

W skład nowo wybranego Zarządu Podokręgu weszli:

Przewodniczący : Cezary Suchan oraz
Bartosz Skalec, Stanisław Wrzesiński, Bartosz Rachwał, Katarzyna Kardynał, Stanisław Rorat, Piotr Lankamer, Dariusz Bednarski oraz Krzysztof Kościański.

Wybrano także Członków Komisji Rewizyjnej Podokręgu w składzie której znaleźli się : Władysław Adamczyk, Paweł Labocha oraz Zdzisław Gębski.

Wybrano również delegatów na Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Śląskiego Związku Piłki Nożnej:
Mandaty uzyskali: Stanisław Sączek, Sebastian Zaremba, Wojciech Kowalik, Stanisław Wrzesiński, Artur Szymczyk, Jan Bzowy, Paweł Stefaniak, Sławomir Wypych, Jerzy Miedziński, Anna Koza oraz Cezary Suchan.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

„Z nami w GOLFA nie wygrasz!” | #RAKOWONTUR 🇹🇷

"Z nami w GOLFA nie wygrasz!" | #RAKOWONTUR 🇹🇷W czasie wolnym podczas zgrupowania w Belek nasza drużyna...
- Reklama -
- REKLAMA -