fbpx
sobota, 10 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

IV liga: trudne mecze „naszych” drużyn w 17-tej kolejce

- REKLAMA -
- Reklama -

Komplet meczów 17 kolejki o punkty w IV lidze rozegrany zostanie w Wielką Sobotę. Zespoły z naszego regionu mają trudnych przeciwników i o punkty będzie bardzo ciężko.
Mimo, że przed tygodniem „nasze” 4 zespoły grające w IV lidze zanotowały 3 wygrane i 1 porażkę to tym razem o taki bilans może być znacznie trudniej. Z drugiej strony to, że trudniej wcale nie oznacza, że wyniki nie mogą być korzystne dla MKS-u Myszków, Polonii Poraj, Rakowa II Częstochowa czy tez Zielonych Żarki.
Mecze powinny być ciekawe, bo każdy zespół chciałyby mieć od strony sportowej udane Święta.
Teoretycznie najłatwiejszego przeciwnika ma Polonia Poraj. Przemsza Siewierz zajmuje bowiem 14 miejsce w tabeli. Poloniści przed tygodniem przegrali w Knurowie i teraz u siebie będą chcieli zainkasować 3 punkty.
Także u siebie zagrają Zieloni Żarki. Przed tygodniem sprawili miłą niespodziankę i wygrali mecz w Katowicach z rezerwami tamtejszego GKS-u. Pójść za ciosem to hasło na sobotę dla piłkarzy z Żarek.
Na wyjazdach zagrają MKS Myszków i Raków II Częstochowa. Oba zespoły o punkty powalczą z mocnymi rywalami. MKS jedzie do zajmującego 5-te miejsce w tabeli GKS-u II Katowice, a rezerwy Rakowa zmierzą sie w Tarnowskich Górach z liderem tabeli tamtejszym Gwarkiem.

Aktualna tabela, zestaw par 17-tej kolejki oraz statystyki IV ligi gr.I

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Mecz Wisła Kraków – Raków Częstochowa w liczbach [RAPORTY]

Raków Częstochowa :Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Wisłą Kraków przebiegli łącznie 116,16 km. Największy dystans w naszej drużynie...
- Reklama -
- REKLAMA -