fbpx
środa, 20 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

„Z nami w GOLFA nie wygrasz!” | #RAKOWONTUR 🇹🇷

"Z nami w GOLFA nie wygrasz!" | #RAKOWONTUR 🇹🇷W czasie wolnym podczas zgrupowania w Belek nasza drużyna wybrała się na pole golfowe,...

Mecz rundy na Limanowskiego. RKS Raków – GKS Tychy

- REKLAMA -
- Reklama -

Dwie drużyny walczące o awans na zaplecze Ekstraklasy spotkają się w najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Limanowskiego. RKS Raków podejmie GKS Tychy. Początek spotkania o godzinie 16.
Częstochowianie w ostatnim czasie są zespołem, który bardzo dobrze gra przed własną publicznością. Czerwono-niebiescy wygrali pod Jasną Górą sześć kolejnych spotkań. I teraz otwiera się szansa na siódme zwycięstwo. Zadanie jednak nie będzie łatwe, bowiem nasi rywale gonią czołówkę.

GKS w chwili obecnej plasuje się na 5. miejscu i ma w swoim dorobku 38 punktów (6 mniej od Rakowa). Podopieczni Kamila Kieresia po niezbyt udanej rundzie jesiennej muszą zbierać punkty, aby zbliżyć się do miejsc premiowanych awansem. W ostatniej kolejce tyszanie pokonali na własnym boisku Stal Stalową Wolę 2:0.

Przed nami na pewno bardzo emocjonujące widowisko, które wśród kibiców określane jest jako spotkanie rundy. Raków podobnie jak nasz rywal potrzebuje punktów, aby po remisie w Zambrowie umocnić się na miejscu premiowanym awansem do I ligi. Jak zwykle nasi zawodnicy liczą na głośny doping czerwono-niebieskich fanów, którzy w ostatnich meczach na Limanowskiego szczególnie pomagali drużynie. Na wsparcie ze strony swoich kibiców będą mogli również liczyć goście. W sektorze przeznaczonym dla przyjezdnych zasiądzie komplet publiczności.

W rundzie jesiennej na nowoczesnym stadionie w Tychach górą był RKS, który po dwóch bramkach Damiana Warchoła zwyciężył 2:1. Spotkanie to oglądało ponad 11 tysięcy widzów.

Już teraz zapraszamy wszystkich częstochowian na ten mecz i zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów na ten pojedynek. Przedsprzedaż wejściówek będzie odbywać się w czwartek i piątek w godzinach 9 – 19 w kasie Miejskiego Stadionu Piłkarskiego „Raków”. W piątek także bilety będzie można nabywać w Saloniku Piłkarskim przy ulicy Krakowskiej 14. Ceny kształtują się następująco: bilet ulgowy – 6 złotych, bilet normalny – 12 złotych. W dniu meczu sprzedaż rozpoczynamy o godzinie 12, a ceny wejściówek wzrosną o 2 złote.

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przed kasami i bramkami wejściowymi.

RKS Raków – GKS Tychy

Sobota, 9 kwietnia godzina 16

Miejski Stadion Piłkarski „Raków”

ulica Limanowskiego 83

– Aktualna tabela oraz zestaw par 25 kolejki II ligi

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

„Z nami w GOLFA nie wygrasz!” | #RAKOWONTUR 🇹🇷

"Z nami w GOLFA nie wygrasz!" | #RAKOWONTUR 🇹🇷W czasie wolnym podczas zgrupowania w Belek nasza drużyna...
- Reklama -
- REKLAMA -