Podsumowanie 25. kolejki II ligi

13043-Podsumowanie_25_kolejki_II_ligi

W minionej serii spotkań wszystkie drużyny z czołówki straciły punkty. Tę sytuację wykorzystał GKS Tychy, który zmniejszył stratę do zespołów z pierwszych miejsc i Rakowa traci już tylko 3 oczka.

W minionej serii spotkań wszystkie drużyny z czołówki straciły punkty. Tę sytuację wykorzystał GKS Tychy, który zmniejszył stratę do zespołów z pierwszych miejsc i Rakowa traci już tylko 3 oczka. 25. kolejka rozpoczęła się w Pruszkowie, gdzie Znicz zremisował z niepokonaną w tej rundzie Puszczą 1:1. Lider Stal Mielec przegrał na wyjeździe 0:2 z Legionovią. W Legionowie długo utrzymywał się remis, ale w ostatnich 20 minutach gospodarze zdołali zdobyć dwie bramki: pierwsza padła z rzutu karnego, a jej autorem był Jarosław Wieczorek, natomiast w ostatniej minucie Łukasz Wolsztyński przypieczętował wygraną Legionovii.

Bezbramkowo w Wejherowie zremisowała z Gryfem Wisła Puławy, która w tym momencie ma punkt więcej od Rakowa, a do mielczan traci 7.

Nie zwalnia tempa ekipa Błękitnych. Piłkarze ze Stargardu wygrali 2:0 z Olimpią Zambrów. Punktuje także Nadwiślan, który zgarnął pełną pulę w konfrontacji z ROW-em 1964 Rybnik.

Po dwóch porażkach z rzędu ze zwycięstwa cieszył się nasz kolejny rywal – Polonia Bytom. Bytomianie na wyjeździe pokonali Stal Stalową Wolę 3:2. Bramki dla Polonii zdobywali: Michał Zieliński, Bartłomiej Setlak i Marcin Lachowski.

W Kołobrzegu Kotwica podzieliła się punktami z Siarką Tarnobrzeg (0:0). Natomiast 3 punkty za walkower po wycofaniu Okocimskiego Brzesko zgarnął Radomiak Radom.