fbpx
poniedziałek, 18 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Urodziny, niespodziewany gość na treningu, sparing na remis | #RAKOWONTUR 🇹🇷

Urodziny, niespodziewany gość na treningu, sparing na remis | #RAKOWONTUR 🇹🇷Podczas treningu naszych piłkarzy odwiedził niespodziewany gość, który szybko zaprzyjaźnił się z...

Marek Papszun nowym trenerem Rakowa

- REKLAMA -
- Reklama -

Nowym trenerem Rakowa Częstochowa został Marek Papszun. 41-letni szkoleniowiec jeszcze w niedzielę (17 kwietnia) prowadził zespół Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Papszun ostatnio pracował w trzecioligowym Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Jego drużyna w obecnym sezonie plasuje się aktualnie na 6. miejscu w tabeli i ma w dorobku 42 punkty.

Wcześniej nowy trener czerwono-niebieskich prowadził Legionovię Legionowo, z która wywalczył awans do 2. ligi, a w tej klasie rozgrywkowej zespół pod jego wodzą uplasował się na – historycznym dla klubu – 4. miejscu. Marek Papszun ma także na swoim koncie awanse z drużynami z niższych lig.

Sztab szkoleniowy Rakowa uzupełnią: Maciej Kędziorek i Maciej Sikorski. Pierwszy z nich będzie asystentem trenera. W przeszłości pracował w Victorii Sulejówek, Mazurze Karczew czy Starcie Otwock. Natomiast Sikorski – były zawodnik między innymi Polonii Warszawa i Znicza Pruszków – będzie odpowiedzialny za przygotowanie bramkarzy. 37-letni trener współpracował już z Papszunem w Legionovii, gdzie pełnił tę samą funkcję.


Foto: http://mksswit.pl/

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Urodziny, niespodziewany gość na treningu, sparing na remis | #RAKOWONTUR 🇹🇷

Urodziny, niespodziewany gość na treningu, sparing na remis | #RAKOWONTUR 🇹🇷Podczas treningu naszych piłkarzy odwiedził niespodziewany gość,...
- Reklama -
- REKLAMA -