fbpx
czwartek, 28 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

II liga: Raków zagra z Puszczą Niepołomice. Czy będzie zwycięski debiut nowego trenera?

- REKLAMA -
- Reklama -

W sobotę 23 kwietnia w meczu 27 kolejki rozgrywek o II-ligowe punkty częstochowski Raków zagra przy Limanowskiego z Puszczą Niepołomice. Na ławce trenerskiej Rakowa zadebiutuje nowy szkoleniowiec Marek Papszun.

Raków choć nie stracił jeszcze szansy na bezpośredni awans do I ligi znalazł się w ostatnim okresie w kryzysie. Nieprzekonywująca gra drużyny i „klęska” u siebie w meczu z Tychami oraz ubiegłotygodniowa porażka w Bytomiu sprawiły, że nastąpiła „błyskawiczna” zmiana sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu z Limanowskiego.

Nowym trenerem został Marek Papszun (już z licencją UEFA Pro nadana mu przez PZPN w trybie nadzwyczajnym), a jego „pomocnikami” Maciej Kedziorek (asystent) oraz Maciej Sikorski (trener bramkarzy).

Debiut nowego sztabu szkoleniowego będzie miał miejsce w najbliższą sobotę w meczu Rakowa z Puszczą Niepołomice. Oby to był debiut zwycięski bo kibice i sympatycy częstochowskiej drużyny liczą na to, że w nowym sezonie będą oglądać mecze o mistrzostwo I ligi.

Aktualna tabela, statystyki oraz zestaw par 27 kolejki II ligi

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Czerwono-Niebieski raport przedmeczowy #RCZPOG

Raków Częstochowa :W piątek, 29 stycznia o godzinie 20:30 Raków Częstochowa zagra na GIEKSA Arenie z Pogonią Szczecin. Tradycyjnie...
- Reklama -
- REKLAMA -