II liga: porażka Rakowa w Pruszkowie.

13125-II_liga_porazka_Rakowa_w_Pruszkowie

W bardzo ważnym meczu dla układu II-ligowej tabeli niestety częstochowski Raków przegrał w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem 0:1. Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli w 82 minucie meczu, a celnym strzałem z rzutu karnego bramkarza Rakowa pokonał kapitan Znicza Arkadiusz Jędrych.

II liga – kolejka nr 28Sobota 30-04-2016 g.19:00

Znicz Pruszków – Raków Częstochowa 1:0 (0:0)1:0 Jędrych 82 min. (z rzutu karnego)Znicz Pruszków: Misztal – Rackiewicz, Jędrych, Mysiak, Kucharski, Niewulis, Machalski (59′ Kubicki), Kaczmarek (85′ Bartoszewicz), Banaszewski, Jagiełło (86′ Włodarczyk), Chałas (59′ Kita)

Raków Częstochowa: Mielcarz – Klepczyński, Góra (85′ Mizgała), Rogala, Radler, Hoferica, Matheus, Carlos Aranha (88′ Pawlusiński), Malinowski, Kamiński, Warchoł (58′ Okińczyc