Pierwszy sparing III ligowej Skry: prowadzili 3:0, przegrali 3:4

13392-Pierwszy_sparing_III_ligowej_Skry_prowadzili_3_0_przegrali_3_4

Pierwszy sparing III ligowej Skry: prowadzili 3:0

W rozegranym w Kamyku meczu sparingowym częstochowska Skra dla której to był pierwszy mecz kontrolny przegrała ze spadkowiczem z I ligi Rozwojem Katowice 3:4 (3:0)

Wyniki meczów sparingowych tym bardziej tych pierwszych nie są aż tak istotną sprawą jak sprawdzanie zawodników szczególnie tych testowanych co do przydatności w nowym zespole. Tak też było w Kamyku, gdzie po przerwie trener Skry Jakub Dziółka praktycznie wystawił nową „11-tkę”. Zmiennicy dosyć łatwo roztrwonili to co „skrzaki” wypracowali w I połowie czyli prowadzenie 3:0.

Za tydzień Skra zagra drugi sparing, a przeciwnikiem będzie IV-ligowy RKS Grodziec.

Mecz Sparingowy – sobota 09-07-2016 g. 11:00 (boisko Pogoni w KamykuSkra Częstochowa – Rozwój Katowice 3:4 (3:0)