fbpx
Wiadomości Regionalne Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Senior

Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Senior

-

12 drużyn w kategorii seniorów rywalizowało w Pawonkowie w kolejnym już turnieju w ramach 8-mej edycji ogólnopolskich turniejów halowych „Orzeł Cup”. W turnieju padło 100 bramek co daje średnią ponad 3 bramki na mecz. Zwycięzcą turnieju okazał się Promil Kłobuck pokonując w wielkim finale drugą drużynę gospodarzy.

Wyniki Turnieju:

Grupa
1. LZS Staw 1 – 2 Promień Glinica,
2. Beniaminek Częstochowa 1 – 4 Zieloni Zborowskie,
3. Promień Glinica 1 – 3 Zieloni Zborowskie,
4. LZS Staw 2 – 0 Beniaminek Częstochowa,
5. Beniaminek Częstochowa 1 – 8 Promień Glinica,
6. Zieloni Zborowskie 2 – 4 LZS Staw,

Tabela Grupy A:
1. LZS Staw – 6 PKT – 7-4,
2. Zieloni Zborowskie – 6 PKT – 9-6,
3. Promień Glinica – 6 PKT – 11-5,
4. Beniaminek Częstochowa – 0 PKT – 2-14,

Grupa B:
1. Maraton Waleńczów 1 – 2 Koszwickie Bolki,
2. Golden Brothers 1 – 2 Unia Lisowice,
3. Koszwickie Bolki 1 – 3 Unia Lisowice,
4. Maraton Waleńczów 3 – 1 Golden Brothers,
5. Golden Brothers 1 – 6 Koszwickie Bolki,
6. Unia Lisowice 1 – 0 Maraton Waleńczów,

Tabela Grupy B:
1. Unia Lisowice – 9 PKT – 6-2,
2. Koszwickie Bolki – 6 PKT – 9-5,
3. Maraton Waleńczów – 3 PKT – 4-4,
4. Golden Brothers – 0 PKT – 3-11,

Grupa C:
1. Promil Kłobuck 1 – 0 Orzeł I Pawonków,
2. Orzeł II Pawonków 2 – 1 Hasiok Tuska,
3. Orzeł I Pawonków 2 – 2 Hasiok Tuska,
4. Promil Kłobuck 1 – 1 Orzeł II Pawonków,
5. Orzeł II Pawonków 3 – 0 Orzeł I Pawonków,
6. Hasiok Tuska 1 – 1 Promil Kłobuck,

Tabela Grupy C:
1. Orzeł II Pawonków – 7 PKT – 6-2,
2. Promil Kłobuck – 5 PKT – 3-2,
3. Hasiok Tuska – 2 PKT – 4-5,
4. Orzeł I Pawonków – 1 PKT – 2-6,

FAZA PUCHAROWA:
Ćwierćfinały:
1. 1A-3: LZS Staw 1 – 0 Maraton Waleńczów,
2. 1C-3: Orzeł II Pawonków 3 – 1 Promień Glinica,
3. 1B-2A: Unia Lisowice 3 – 2 Zieloni Zborowskie,
4. 2C-2B: Promil Kłobuck 1 – 0 Koszwickie Bolki,

Półfinały A:
1. Zwycięzca 1 ćwierćfinału – Zwycięzca 2 ćwierćfinału:
LZS Staw 1 – 3 Orzeł II Pawonków,
2. Zwycięzca 3 ćwierćfinału – Zwycięzca 4 ćwierćfinału:
Unia Lisowice 2 – 2 (K.3-4) Promil Kłobuck,

Półfinały B:
1. Przegrany 1 ćwierćfinału – Przegrany 2 ćwierćfinału:
Maraton Waleńczów 0 – 6 Promień Glinica,
2. Przegrany 3 ćwierćfinały – Przegrany 4 ćwierćfinału:
Zieloni Zborowskie 0 – 3(vo.) Koszwickie Bolki,

Mecz o 7 miejsce:
Przegrany 1 półfinału B – Przegrany 2 półfinału B:
Maraton Waleńczów 3 – 0(vo.) Zieloni Zborowskie,

Mecz o 5 miejsce:
Wygrany 1 półfinału B – Wygrany 2 półfinału B:
Promień Glinica 3 – 0(vo.) Koszwickie Bolki,

Mecz o 3 miejsce:
Przegrany 1 półfinału A – Przegrany 2 półfinału A:
LZS Staw 4 – 1 Unia Lisowice,

FINAŁ:
Wygrany 1 półfinału A – Wygrany 2 półfinału A:
Orzeł II Pawonków 0 – 1 Promil Kłobuck

Tabela Końcowa:
1. Promil Kłobuck,
2. Orzeł II Pawonków,
3. LZS Staw,
4. Unia Lisowice,
5. Promień Glinica,
6. Koszwickie Bolki,
7. Maraton Waleńczów,
8. Zieloni Zborowskie,
9. Hasiok Tuska,
10. Orzeł I Pawonków,
11. Golden Brothers,
12. Beniaminek Częstochowa,

Nagrody Indywidualne:
Najlepszy Zawodnik: Sobalski Łukasz (Unia Lisowice),
Najlepszy Bramkarz: Wojtczyk Martin (Orzeł II Pawonków),
Najlepszy Strzelec: Małczak Wojciech (Promień Glinica) – 13 bramek.


Może Cię zainteresować:


Skomentuj :
×