fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w futsalu (r. 2005) – zagrają młodzi piłkarze Lotu

- REKLAMA -
- Reklama -

Wydział Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz SRS Gwiazda Ruda Śląska organizują Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w futsalu w kategorii U11. Turniej rozegrany zostanie 7 stycznia w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej 95.

W rywalizacji mogą brać udział chłopcy i dziewczynki urodzeni w 2005 oraz zawodnicy młodsi. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie kategorii wiekowej. Organizator na wniosek drużyny przeciwnej, może dokonać weryfikacji wiekowej na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem uczestnika turnieju, dokument taki jest obowiązkowy dla każdego zawodnika. Zawodnicy muszą posiadać ważne badania lekarskie. Zespół może zgłosić do turnieju maksymalnie 12 uczestników.

W turnieju weźmie udział 8 drużyn. W I fazie turnieju zespoły grają w dwóch czterozespołowych grupach systemem „każdy z każdym”. O miejscu w grupie decyduje w pierwszej kolejności większa ilość zdobytych punktów, a następnie: wyniki bezpośrednich meczów między zainteresowanymi zespołami, lepszy stosunek bramkowy, większa ilość zdobytych bramek, ostatecznie rzuty karne, wykonywane aż do skutku. W II fazie turnieju zespoły rywalizują o miejsca zgodnie z harmonogramem turnieju: zwycięzcy grup zagrają o miejsce 1, wicemistrzowie grup o miejsca 3, itd.
Obowiązują przepisy gry w piłkę nożną – futsal, z modyfikacją przepisu o czasie trwania zawodów oraz faulach akumulowanych. Zawody trwają 2 x 6 minut efektywnego czasu gry, a „przedłużony rzut karny” wykonywany jest po 4 i każdym kolejnym faulu. Przedłużony rzut karny będzie wykonywany z 7 metra. W przypadku remisów w meczach II fazy zespoły wykonują serię rzutów karnych – po trzy, a następnie w razie potrzeby po 1 do skutku.
Wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju otrzymają puchary oraz dyplomy za zajęte miejsca od 1-8, a każdy uczestnik otrzyma medal. uczestników. Ponadto indywidualne nagrody rzeczowe przewidziano dla: króla strzelców, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza.
A oto terminarz turnieju:

GRUPA A:
GSF GLIWICE, GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA, T.S UNITED ŻYWIEC, OKS JUWe TYCHY-JAROSZOWICE.

GRUPA B:
UKS RUCH CHORZÓW, AP GLIWICE, LOT KONOPISKA, REKORD BIELSKO-BIAŁA.

8.00 – 13.00 – mecze grupowe

13.00 mecz o 7 miejsce;
13.25 mecz o 5 miejsce;
13.50 mecz o 3 miejsce;
14.15 finał.
14.45 wręczenie pucharów, medali, nagród i zakończenie turnieju.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MKS Myszków w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Reprezentujący Podokręg Częstochowa, MKS Myszków w I rundzie pucharowej przygody na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej pokonał LZS Krzyżanowice...
- Reklama -
- REKLAMA -