fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

W Hali Sportowej w Poczesnej zagrali charytatywnie dla Franka.

- REKLAMA -
- Reklama -

V edycja o Puchar Prezesa Olimpii Huta Stara przeszła do historii. W imprezie ,,Gramy dla Franka” wzięło udział dwanaście zespołów z okręgu częstochowskiego (rocznik 2006 i młodsi), a na koniec Turnieju pamiątkowe puchary i medale wręczał wszystkim drużynom pięcioletni Franek u którego widać było za każdym razem uśmiech na twarzy.

Wyniki turnieju:

I KOLEJKA

A1 – A2 Czarni Starcza – Beniaminek Częstochowa 1-0
B1 – B2 Stradom Częstochowa – KS Olimpia II Huta Stara 5-0
A3 – A4 KS Olimpia I Huta Stara – Warta Mstów 1-0
B3 – B4 Zieloni Żarki – Victoria Częstochowa 3-0
A5 – A6 Grom Miedźno – Sokół Wręczyca 3-1
B5 – B6 Orzeł Kiedrzyn – Unia Rędziny 0-1

II KOLEJKA

A1 – A3 Czarni Starcza – KS Olimpia I Huta Stara 0-7
B1 – B3 Stradom Częstochowa – Zieloni Żarki 1-3
A2 – A6 Beniaminek Częstochowa – Sokół Wręczyca 0-3
B2 – B6 Olimpia II Huta Stara – Unia Rędziny 0-4
A4 – A5 Warta Mstów – Grom Miedźno 2-1
B4 – B5 Victoria Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn 0-1

III KOLEJKA

A3 – A6 KS Olimpia I Częstochowa – Sokół Wręczyca 1-1
B3 – B6 Zieloni Żarki – Unia Rędziny 0-2
A1 – A4 Czarni Starcza – Warta Mstów 0-2
B1 – B4 Stradom Częstochowa – Victoria Częstochowa 2-1
A2 – A5 Beniaminek Częstochowa – Grom Miedźno 0-5
B2 – B5 KS Olimpia II Huta Stara – Orzeł Kiedrzyn 1-0

IV KOLEJKA

A4 – A6 Warta Mstów – Sokół Wręczyca 1-1
B4 – B6 Victoria Częstochowa – Unia Rędziny 0-5
A2 – A3 Beniaminek Częstochowa – KS Olimpia I Huta Stara 0-6
B2 – B3 KS Olimpia II Huta Stara – Zieloni Żarki 1-1
A1 – A5 Czarni Starcza – Grom Miedźno 0-4
B1 – B5 Stradom Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn 0-0

V KOLEJKA

A2 – A4 Beniaminek Częstochowa – Warta Mstów 0-2
B2 – B4 KS Olimpia II Huta Stara – Victoria Częstochowa 1-1
A1 – A6 Czarni Starcza – Sokół Wręczyca 1-1
B1 – B6 Stradom Częstochowa – Unia Rędziny 1-1
A3 – A5 KS Olimpia I Huta Stara – Grom Miedźno 4-0
B3 – B5 Zieloni Żarki – Orzeł Kiedrzyn 1-2

MECZ O 11 MIEJSCE
Beniaminek Częstochowa – Victoria Częstochowa 0-2

ĆWIERĆFINAŁY
Warta Mstów – Orzeł Kiedrzyn 3-1
Stradom Częstochowa – Grom Miedźno 1-1 (k.0-1)

MECZ O 9 MIEJSCE
Czarni Starcza – KS Olimpia II Huta Stara 1-1 (k.1-2)

MECZ O 7 MIEJSCE
Sokół Wręczyca – Zieloni Żarki 1-1 (k.1-2)

PÓŁFINAŁY
KS Olimpia I Huta Stara – Grom Miedźno 3-0
Unia Rędziny – Warta Mstów 1-1 (k.6-5)

MECZ O 5 MIEJSCE
Orzeł Kiedrzyn – Stradom Częstochowa 0-1

MECZ O 3 MIEJSCE
Grom Miedźno – Warta Mstów 4:0

FINAŁ
KS Olimpia I Huta Stara – Unia Rędziny 1:1(K.2:0)

Najlepszy zawodnik:: Kacperak Oliwier (Unia Rędziny)
Najlepszy Strzelec: Plebanek Filip (Olimpia Huta Stara)
Najlepszy Bramkarz: Zasępa Kamil (Olimpia Huta Stara)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -