fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Orlik Blachownia najlepszy w turnieju o Puchar Prezesa Naprzodu Ostrowy

- REKLAMA -
- Reklama -

W sobote 28 stycznia w ostrowach rozegrany został halowy turniej piłki nożnej w kategorii orlików o Puchar Prezesa Naprzodu Ostrowy. W stawce 9-ciu zespołów, które wystąpiły w tym turnieju najlepsi okazali się młodzi piłkarze Orlika Blachownia.

Wyniki Turnieju :

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Naprzód Ostrowy – Sokół Wręczyca 0:1

Polonia-Unia Widzów – Znicz Kłobuck 1:1

Naprzód Ostrowy – Orlik Blachownia 0:8

Sokół Wręczyca – Polonia-Unia Widzów 3:2

Znicz Kłobuck – Orlik Blachownia 1:2

Naprzód Ostrowy – Polonia-Unia Widzów 1:2

Znicz Kłobuck – Sokół Wręczyca 1:1

Polonia-Unia Widzów – Orlik Blachownia 0:2

Naprzód Ostrowy – Znicz Kłobuck 1:4

Sokół Wręczyca – Orlik Blachownia 0:4

Tabela

1/ Orlik Blachownia 12 pkt. br. 16:1

2/ Sokół Wręczyca 7 pkt. br. 5:7

3/ Znicz Kłobuck 5 pkt. br. 7:5

4/ Polonia-Unia Widzów 4 pkt. br. 5:7

5/ Naprzód Ostrowy 0 pkt. br. 2:15

Grupa B

Oksza Łobodno – Grom Miedźno 0:1

Victoria Częstochowa – Olimpia Truskolasy 0:1

Oksza Łobodno – Victoria Częstochowa 2:0

Grom Miedźno – Olimpia Truskolasy 3:3

Olimpia Truskolasy – Oksza Łobodno 5:0

Grom Miedźno – Victoria Częstochowa 7:0

Tabela

1/ Grom Miedźno 7 pkt. br. 11:3

2/ Olimpia Truskolasy 7 pkt. br. 9:3

3/ Oksza Łobodno 3 pkt. br. 2:6

4/ Victoria Częstochowa 0 pkt. br. 0:10


FAZA PUCHAROWA

Mecz o 7 miejsce

Victoria Częstochowa – Polonia-Unia Widzów 2:0

Ćwierćfinały:

Sokół Wręczyca – Oksza Łobodno 3:1

Olimpia Truskolasy – Znicz Kłobuck 0:2

Mecz o 5 miejsce:

Oksza Łobodno – Olimpia Truskolasy 1:0

Półfinały:

Grom Miedźno – Sokół Wręczyca 1:1 k.2:0

Orlik Blachownia – Znicz Kłobuck 3:2

Mecz o 3 miejsce:

Sokół Wręczyca – Znicz Kłobuck 0:0 k. 1:0

Finał:

Grom Miedźno – Orlik Blachownia 0:6


Klasyfikacja końcowa:

1/ Orlik Blachownia

2/ Grom Miedźno

3/ Sokół Wczyca

4/ Znicz Kłobuck

5/ Oksza Łobodno

6/ Olimpia Truskolasy

7/ Victoria Częstochowa

8/ Polonia-Unia Widzów

9/ Naprzód Ostrowy


Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik – Adam Matyja (Grom Miedźno)

Najlepszy bramkarz – Mateusz Gawęda (Sokół Wręczyca)

Najlepszy strzelec – Damian Ratajczek (Orlik Blachownia)

Najlepszy obrońca – … (Orlik Blachownia)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Wszystko o meczu Skra – Pogoń Siedlce – VIDEO

Skra Częstochowa :Po meczu z siedlecką Pogonią (08.05) mogliśmy mieć ambiwalentne odczucia. Z jednej strony było to ósme z...
- Reklama -
- REKLAMA -