fbpx
Wiadomości Regionalne XVII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w HPN im. Marka Sztolcmana - turniej finałowy...

XVII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w HPN im. Marka Sztolcmana – turniej finałowy 19 lutego

-

Finaliści XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego seniorów w HPN im. Marka Sztolcmana skompletowani. Z pierwszego turnieju eliminacyjnego (05-02-2017) awansowały drużyny KS Panki i Amator Golce. Z drugiego turnieju, który również rozegrano 5 lutego, do finałów awansowały Znicz Kłobuck i Liswarta Krzepice. 12 lutego stawkę sześciu finalistów uzupełniły Olimpia Truskolasy i Junior Szarlejka. W turnieju finałowym, 19 lutego, początek 13.30, nastąpi podział na dwie, 3–zespołowe grupy, a cała rywalizacja zakończy się spotkaniem finałowym.

I turniej eliminacyjny

Wyniki:

KS Panki 2–0 Huragan Jezioro
(Arkadiusz Hyra, Tomasz Pasieka)

Amator Golce 5–0 Płomień Borowe
(Jacek Rokosa x2, Dawid Kasperkiewicz, Patryk Chajduś, Michał Wróblewski)

Pogoń II Kamyk 3–3 KS Panki
(Tomasz Napieraj, Kamil Trójczak, Jakub Turek – Tomasz Pasieka x2, Patryk Kudła)

Huragan Jezioro 0–2 Amator Golce
(Jacek Rokosa, Adrian Sikorski)

Płomień Borowe 2–3 Pogoń II Kamyk
(Dawid Szewczyk, Dominik Klama – Tomasz Napieraj, Dawid Lesik, Dawid Kowalczyk)

KS Panki 3–2 Amator Golce
(Tomasz Pasieka, Patryk Kudła, Arkadiusz Hyra – Jacek Rokosa, Michał Wróblewski)

Huragan Jezioro 3–0 Płomień Borowe
(Maciej Matyszczak, Krzysztof Beleć, Łukasz Kaczmarzyk)

Amator Golce 3–1 Pogoń II Kamyk
(Jacek Rokosa, Kamil Skowronek, Marcin Błaszczyk – Tomasz Napieraj)

KS Panki 6–0 Płomień Borowe
(Tomasz Pasieka x2, Grzegorz Kemuś x2, Patryk Kudła, Arkadiusz Hyra)

Huragan Jezioro 4–3 Pogoń II Kamyk
(Łukasz Kaczmarzyk x3, Łukasz Fijałkowski – Mateusz Grad, Tomasz Napieraj, Kamil Flis)

Klasyfikacja końcowa:

1. KS Panki – 10 pkt
2. Amator Golce – 9 pkt
3. Huragan Jezioro – 6 pkt
4. Pogoń II Kamyk – 4 pkt
5. Płomień Borowe – 0 pkt

Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy strzelec: Tomasz Pasieka (Panki) – 6 bramek
Najlepszy piłkarz: Patryk Kudła (Panki)
Najlepszy bramkarz: Przemysław Woldan (Golce)
Najlepszy obrońca: Dawid Korczak (Golce)
Piłkarskie odkrycie: Tomasz Napieraj (Kamyk)

Składy:

KS Panki: Damian Janoszka, Arkadiusz Hyra, Tomasz Pasieka, Patryk Kudła, Dawid Chrzęstek, Grzegorz Kemuś, kierownik drużyny Ryszard Mońka

Amator Golce: Przemysław Woldan, Patryk Chajduś, Michał Wróblewski, Dawid Korczak, Adrian Sikorski, Marcin Błaszczyk, Kamil Młyńczyk, Kamil Skowronek, Jakub Lizurej, Dawid Kasperkiewicz, Jacek Rokosa, Dawid Żyzny, trener Jacek Rokosa, kierownik drużyny Marcin Nowak

Huragan Jezioro: Kamil Drynda, Daniel Gruca, Karol Zdunek, Maciej Matyszczak, Patryk Beleć, Krzysztof Beleć, Łukasz Kaczmarzyk, Krystian Wilk, Dawid Greliński, Patryk Szymczyk, Łukasz Fijałkowski, Paweł Labocha, trener Paweł Labocha, kierownik drużyny Zbigniew Paruzel

Pogoń II Kamyk: Michał Trajdos, Mateusz Grad, Tomasz Napieraj, Kamil Trójczak, Damian Mikołowski, Dawid Lesik, Jakub Turek, Dawid Kowalczyk, Kacper Kozioł, Kamil Flis, Wojciech Janik, trener Wojciech Kozak

Płomień Borowe: Tomasz Szewczyk, Oskar Kaczor, Jakub Chyra, Paweł Janik, Dawid Szewczyk, Tobiasz Aniołek, Michał Paruzel, Kamil Pilarek, Dominik Klama, Przemysław Pach, Mateusz Wróbel, Jakub Pilarek, trener Wojciech Wysocki


II turniej eliminacyjny

Wyniki:

Liswarta Krzepice 1–1 Znicz Kłobuck
(Konrad Pląskowski – Przemysław Majczyna)

Grom Miedźno *5–0 /v.o./ (na boisku 2–3) Sparta Nowa Wieś
(Jakub Chwist, Przemysław Lis – Dawid Turek x2, Krzysztof Smolarek)

Liswarta Krzepice 1–0 Grom Miedźno
(Kacper Nagłowski)

Znicz Kłobuck *5–0 /v.o./ (na boisku 4–0) Sparta Nowa Wieś
(Miłosz Bielecki x2, Mariusz Pawelec, Mateusz Adamus)

Liswarta Krzepice *5–0 /v.o./ (na boisku 2–1) Sparta Nowa Wieś
(Kacper Nagłowski, Rafał Kasprzak – Tomasz Florek)

Znicz Kłobuck 3–1 Grom Miedźno
(Karol Kasprzyk x2, Mariusz Pawelec – Jakub Chwist)

Klasyfikacja końcowa:

1. Znicz Kłobuck – 7 pkt (br. 9–2)
2. Liswarta Krzepice – 7 pkt (br. 7–1)
3. Grom Miedźno – 3 pkt
4. Sparta Nowa Wieś – 0 pkt

*W Sparcie Nowa Wieś wystąpili zawodnicy nie zgłoszenie do rozgrywek ligowych.

Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy strzelec: Mariusz Pawelec, Miłosz Bielecki, Karol Kasprzyk (wszyscy Znicz) – 2 bramki
Najlepszy piłkarz: Rafał Kasprzak (Krzepice)
Najlepszy bramkarz: Dominik Mermer (Nowa Wieś)
Najlepszy obrońca: Jakub Chwist (Miedźno)
Piłkarskie odkrycie: Dawid Turek (Nowa Wieś)

Składy:

Znicz Kłobuck: Piotr Węzik, Mateusz Adamus, Rafał Staśkiewicz, Tomasz Gadomski, Karol Kasprzyk, Mariusz Pawelec, Miłosz Bielecki, Paweł Gala, Przemysław Majczyna, trener Tomasz Juszczyk, kierownik drużyny Piotr Obała

Liswarta Krzepice: Konrad Pląskowski, Łukasz Kilan, Dominik Wawrzyniak, Mateusz Spaczyński, Kacper Nagłowski, Maciej Pilśniak, Rafał Kasprzak, Grzegorz Noga, Tomasz Wojtal, Mateusz Gazda, Mateusz Mońka, trener Stanisław Szczęsny, kierownik drużyny Paweł Majchrzak

Grom Miedźno: Dawid Kowalik, Jakub Chwist, Jakub Skoczylas, Marcin Szewczyk, Sylwester Miętkiewicz, Martin Gierich, Przemysław Lis, kierownicy drużyny Andrzej Murawski i Wojciech Kowalik

Sparta Nowa Wieś: Dominik Mermer, Bartosz Małolepszy, Tomasz Florek, Dawid Turek, Jakub Bobel, Daniel Kwasek, Paweł Ociepa, Krzysztof Smolarek, Daniel Wojańczyk, Karol Kuś, Zbigniew Bochenek, trener Dariusz Bernat, kierownik drużyny Andrzej Banasik


III turniej eliminacyjny

Wyniki:

Olimpia Truskolasy 1-0 Junior Szarlejka
(Paweł Warchoł)

Pogoń Kamyk 2-0 Maraton Waleńczów
(Damian Kasprzak, Alex Bednarek)

Olimpia Truskolasy 3-0 Pogoń Kamyk
(Marcin Zalewski, Jakub Tyklewicz, Andrzej Bogus)

Junior Szarlejka 1-0 Maraton Waleńczów
(Konrad Korzekwa)

Olimpia Truskolasy 5-1 Maraton Waleńczów
(Marcin Zalewski x2, Andrzej Bogus x2, Cezary Tomziński – Dawid Kazimierczak)

Junior Szarlejka 3-1 Pogoń Kamyk
(Mateusz Głąb x2, Jakub Głąb – Damian Kasprzak)

Klasyfikacja końcowa:

1. Olimpia Truskolasy – 9 pkt
2. Junior Szarlejka – 6 pkt
3. Pogoń Kamyk – 3 pkt
4. Maraton Waleńczów – 0 pkt

Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy strzelec: Marcin Zalewski, Andrzej Bogus (obaj Olimpia) – 3 bramki
Najlepszy piłkarz: Cezary Tomziński (Olimpia Truskolasy)
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kierat (Olimpia Truskolasy)
Najlepszy obrońca: Alex Bednarek (Pogoń Kamyk)
Piłkarskie odkrycie: Andrzej Bogus (Olimpia Truskolasy)

Składy:

Olimpia Truskolasy: Krzysztof Kierat, Cezary Tomziński, Marcin Zalewski, Paweł Warchoł, Jakub Tyklewicz, Andrzej Bogus, Matuesz Bal, Krzysztof Rendak, Mateusz Kotarski, Paweł Mardosz, trener Marcin Zalewski

Junior Szarlejka: Tomasz Kwarciak, Bartłomiej Hiller, Jakub Koćwin, Cezary Kupczyk, Przemysław Mol, Witold Toton, Kamil Bartolewski, Konrad Korzekwa, Dariusz Kędzierski, Mateusz Głąb, Jakub Głąb, trener Michał Wręczycki, kierownik drużyny Marcin Korzekwa

Pogoń Kamyk: Łukasz Urbańczyk, Damian Ciastek, Adrian Rak, Damian Kasprzak, Alex Bednarek, Piotr Ściebura, Przemysław Kulig, Damian Klekot, trener Cezary Siwy, kierownik drużyny Paweł Hibner

Maraton Waleńczów: Damian Brzęczek, Dawid Kotowicz, Jacek Przygoda, Kamil Koszczyk, Eryk Paruzel, Patryk Kuc, Sebastian Najman, Adam Pietrzak, Patryk Napora, Mateusz Sośniak, Dawid Kazimierczak, Adam Drosik, trener Przemysław Zachwyc, kierownik drużyny Michał Chhwalana


Strzelcy (po trzech turniejach eliminacyjnych):

6 bramek: Tomasz Pasieka (Panki)

5 bramki: Jacek Rokosa (Golce)

4 bramki: Łukasz Kaczmarzyk (Jezioro), Tomasz Napieraj (Kamyk)

3 bramki: Patryk Kudła (Panki), Arkadiusz Hyra (Panki), Marcin Zalewski (Olimpia), Andrzej Bogus (Olimpia)

2 bramki: Grzegorz Kemuś (Panki), Michał Wróblewski (Golce), Kacper Nagłowski (Krzepice), Karol Kasprzyk (Znicz), Mariusz Pawelec (Znicz), Miłosz Bielecki (Znicz), Jakub Chwist (Miedźno), Damian Kasprzak (Kamyk), Mateusz Głąb (Szarlejka)

1 bramka: Dawid Szewczyk (Borowe), Dominik Klama (Borowe), Patryk Chajduś (Golce), Adrian Sikorski (Golce), Marcin Błaszczyk (Golce), Kamil Skowronek (Golce), Dawid Kasperkiewicz (Golce), Maciej Matyszczak (Jezioro), Krzysztof Beleć (Jezioro), Łukasz Fijałkowski (Jezioro), Kamil Trójczak (Kamyk), Dawid Lesik (Kamyk), Jakub Turek (Kamyk), Dawid Kowalczyk (Kamyk), Kamil Flis (Kamyk), Wojciech Janik (Kamyk), Konrad Pląskowski (Krzepice), Rafał Kasprzak (Krzepice), Mateusz Adamus (Znicz), Przemysław Majczyna (Znicz), Przemysław Lis (Miedźno), Paweł Warchoł (Olimpia), Cezary Tomziński (Olimpia), Jakub Tyklewicz (Olimpia), Konrad Korzekwa (Szarlejka, Jakub Głąb (Szarlejka), Alex Bednarek (Kamyk), Dawid Kazimierzczak (Waleńczów)


Komisja techniczno-organizacyjna turnieju:

Kierownik: Stanisław Wrzesiński
Sekretarz: Jan Krok

Sędziowie: Konrad Mikołajczyk, Kamil Całusiński (I turniej), Lech Malinowski, Mateusz Malinowski (II turniej), Piotr Skuza, Dariusz Pęczek (III turniej)

Skomentuj :
×