fbpx
Wiadomości Regionalne Znicz Kłobuck mistrzem po "złotym golu"!

Znicz Kłobuck mistrzem po „złotym golu”!

-

W niedzielnym turnieju finałowym XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej seniorów im. Marka Sztolcmana najlepszy okazał się Znicz Kłobuck, który w finale, po „złotym golu” pokonał Amatora Golce.

Wyniki :

Grupa A:

KS Panki 1-1 Liswarta Krzepice
(Tomasz Pasieka – Mateusz Mońka)

KS Panki 1-2 Junior Szareljka
(Arkadiusz Hyra – Witold Tytoń, Konrad Korzekwa)

Liswarta Krzepice 1-1 Junior Szarlejka
(Karol Hernacki – Jakub Koćwin)

Tabela gr. A:

1. Junior Szarlejka – 4 pkt
2. Liswarta Krzepice – 2 pkt
3. KS Panki – 1 pkt

Grupa B:

Znicz Kłobuck 2-1 Olimpia Truskolasy
(Tomasz Rados, Karol Kasprzyk – Cezary Tomziński)

Znicz Kłobuck 0-0 Amator Golce

Olimpia Truskolasy 0-1 Amator Golce
(Patryk Chajduś)

Tabela gr. B:

1. Znicz Kłobuck – 4 pkt
2. Amator Golce – 2 pkt
3. Olimpia Truskolasy – 0 pkt

Mecz o 5. miejsce:
KS Panki 5-2 Olimpia Truskolasy
(Przemysław Ogłaza, Dawid Chrzęstek, Tomasz Pasieka x2, Patryk Kudła – Marcin Zalewski, Mateusz Kotarski)

Półfinał I:
Junior Szarlejka 0-1 Amator Golce
(Patryk Chajduś)

Półfinał II:
Liswarta Krzepice 1-2 Znicz Kłobuck
(Grzegorz Noga – Przemysław Majczyna, Karol Kasprzyk)

Mecz o 3. miejsce:
Junior Szarlejka 1-2 Liswarta Krzepice
(Konrad Korzekwa – Mateusz Mońka, Kacper Nagłowski)

Finał:
Amator Golce 1-2 („złoty gol”) Znicz Kłobuck
(Adrian Sikorski – Tomasz Rados x2)

Klasyfikacja końcowa:
1. Znicz Kłobuck
2. Amator Golce
3. Liswarta Krzepice
4. Junior Szarlejka
5. KS Panki
6. Olimpia Truskolasy
7. Huragan Jezioro
8. Grom Miedźno
9. Pogoń Kamyk
10. Pogoń II Kamyk
11. Maraton Waleńczów
12. Płomień Borowe
13. Sparta Nowa Wieś

Klasyfikacja indywidualna:
Najlepszy strzelec: Tomasz Pasieka (KS Panki) – 9 bramek
Najlepszy piłkarz: Cezary Tomziński (Olimpia Truskolasy)
Piłkarskie odkrycie: Karol Kasprzyk (Znicz Kłobuck)
Najlepszy bramkarz: Przemysław Woldan (Amator Golce)
Najlepszy obrońca: Dawid Korczak (Amator Golce)
MVP Turnieju Finałowego: Karol Kasprzyk (Znicz Kłobuck)
Doborowa „piątka” turnieju: Tomasz Kwarciak (Junior), Grzegorz Noga (Liswarta), Miłosz Bielecki (Znicz), Patryk Kudła (Panki), Konrad Korzewka (Junior)


Najlepsi strzelcy XVII Mistrzostw:

9 bramek: Tomasz Pasieka (Panki)

5 bramki: Jacek Rokosa (Golce)

4 bramki: Łukasz Kaczmarzyk (Jezioro), Tomasz Napieraj (Kamyk), Patryk Kudła (Panki), Arkadiusz Hyra (Panki), Marcin Zalewski (Olimpia), Karol Kasprzyk (Znicz)

3 bramki: Andrzej Bogus (Olimpia), Konrad Korzekwa (Szarlejka), Tomasz Rados (Znicz), Patryk Chajduś (Golce), Michał Wróblewski (Golce), Kacper Nagłowski (Krzepice)


Znicz Kłobuck: Kacper Gajewski, Mariusz Pawelec, Mateusz Adamus, Tomasz Gadomski, Rafał Staśkiewicz, Tomasz Rados, Karol Kasprzyk, Paweł Gala, Miłosz Bielecki, Przemysław Majczyna, trener Tomasz Juszczyk

Amator Golce: Przemysław Woldan, Jacek Rokosa, Konrad Nowak, Kamil Młyńczyk, Michał Wróblewski, Patryk Chajduś, Kamil Skowronek, Dawid Korczak, Adrian Sikorski, trener Jacek Rokosa

Liswarta Krzepice: Konrad Pląskowski, Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Karol Hernacki, Mateusz Mońka, Tobiasz Kierat, Maciej Pilśniak, Dominik Wawrzyniak, Mateusz Ściebura, Marcin Podgórski, Mateusz Spaczyński, trener Stanisław Szczęsny

Junior Szarlejka: Tomasz Kwarciak, Bartłomiej Hiller, Jakub Głąb, Jakub Koćwin, Mateusz Głąb, Konrad Korzekwa, Cezary Kupczyk, Przemysław Moll, Witold Totoń, Łukasz Drynda, Tomasz Hobot, trener Michał Wręczycki

KS Panki: Damian Janoszka, Tomasz Pasieka, Jakub Chrzęstek, Dawid Chrzęstek, Piotr Wręczycki, Paweł Wręczycki, Patryk Kudła, Przemysław Ogłaza, Arkadiusz Hyra, trener Michał Skowron

Olimpia Truskolasy: Krzysztof Kierat, Mateusz Bal, Paweł Mardosz, Jakub Tyklewicz, Mateusz Kotarski, Paweł Warchoł, Krzysztof Rendak, Andrzej Bogus, Cezary Tomziński, Marcin Zalewski, trener Marcin Zalewski


Komisja techniczno-organizacyjna turnieju:

Kierownik: Stanisław Wrzesiński
Sekretarz: Jan Krok
Sekretariat turnieju: Grzegorz Kemuś, Karol Litke, Wojciech Kowalik
Sędziowie: Paweł Kuban, Lech Malinowski, Konrad Mikołaczyk (turniej finałowy), Konrad Mikołajczyk, Kamil Całusiński (I turniej), Lech Malinowski, Mateusz Malinowski (II turniej),Piotr Skuza, Dariusz Pęczek (III turniej)


Może Cię zainteresować:


Skomentuj :
×