fbpx
Wiadomości Regionalne Estimo Cup 2017 : wyniki turniejów finałowych w Młodzikach i Żakach

Estimo Cup 2017 : wyniki turniejów finałowych w Młodzikach i Żakach

-

W Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej w sobotę 25 lutego rozegrane zostały 2 pierwsze turnieje finałowe w V Halowych Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa. Rywalizowały w nich drużyny Młodzików i Żaków.

Wyniki finałów Młodzików :

1

UKS RAKÓW
CZ-WA

UKS MOSIR
MYSZKÓW

0 – 0

2

POLONIA PORAJ

KAMIENICA POLSKA

1 – 1

3

GMINA KŁOMNICE

RAKÓW CZWA

0 – 1

4

ORLIK BLACHOWNIA

NAPRZÓD OSTROWY

3 – 1

5

UKS RAKÓW
CZ-WA

POLONIA PORAJ

2 – 0

6

UKS MOSIR
MYSZKÓW

KAMIENICA POLSKA

1 – 2

7

GMINA KŁOMNICE

ORLIK BLACHOWNIA

2 – 0

8

RAKÓW CZWA

NAPRZÓD OSTROWY

8 – 0

9

UKS RAKÓW
CZ-WA

KAMIENICA POLSKA

2 – 1

10

UKS MOSIR
MYSZKÓW

POLONIA PORAJ

2 – 0

11

GMINA KŁOMNICE

NAPRZÓD OSTROWY

4 – 1

12

RAKÓW CZWA

ORLIK BLACHOWNIA

3 – 0

Półfinały

13

UKS RAKÓW CZ-WA

GMINA KŁOMNICE

1 – 0

14

RAKÓW CZWA

KAMIENICA POLSKA

2 – 0

Mecz o 3 miejsce

15

GMINA KŁOMNICE

KAMIENICA POLSKA

0 – 0 k.2-0

Finał

16

UKS RAKÓW CZ-WA

RAKÓW CZWA

0 – 3

Ponieważ nie rozgrywano meczów o 5 i 7 miejsce przyznano te
miejsca odpowiednio :

Miejsce
5 UKS MOSIR MYSZKÓW i ORLIK
BLACHOWNIA

Miejsce 7 POLONIA
PORAJ i NAPRZÓD
OSTROWY

Przyznano również nagrody
indywidualne :

Najlepszy bramkarz – Kamil Frukacz
(UKS Raków Częstochowa )

Najlepszy
strzelec – Miłosz Rogula (Raków Częstochowa)

Najlepszy
zawodnik – Jakub Grabowski (Kamienica
Polska)

W/w zawodnicy
otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez
Podokręg Częstochowa i PZPN

Wójt
Kamienicy Polskiej Pan Cezary Stempień ufundował nagrodę dla najmłodszego zawodnika , którym został

Jakub
Łojszczyk (UKS Raków Częstochowa ).

Zawodnik
ten otrzymał również upominek ufundowany przez PZPN .

Wybrano
również najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach :

UKS
RAKÓW CZ-WA

– Bartłomiej
Łojszczyk

KAMIENICA
POLSKA

– Jakub
Grabowski

UKS
MOSIR MYSZKÓW

– Maciej
Wróbel

POLONIA
PORAJ

– Łukasz
Barszcz

GMINA KŁOMNICE

– Jakub Adamowski

NAPRZÓD OSTROWY

– Kacper Żurawski

ORLIK BLACHOWNIA

– Marcel
Lankamer

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

– Igor Kubańczyk

W/w
zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Podokręg Częstochowa i gadżety PZPN.

———————————————————————————————————

Wyniki finałów w kategorii Żaków :

1

WARTA MSTÓW

STRADOM CZ-WA

1 – 3

2

VICTORIA CZ-WA

NAPRZÓD OSTROWY

0 – 1

3

POLONIA-UNIA
WIDZÓW

POLONIA PORAJ

1 – 0

4

OLIMPIA HUTA STARA

SKS APN
CZ-WA

1 – 3

5

WARTA MSTÓW

VICTORIA CZ-WA

2 – 1

6

STRADOM CZ-WA

NAPRZÓD OSTROWY

3 – 0

7

POLONIA-UNIA
WIDZÓW

OLIMPIA HUTA STARA

3 – 2

8

POLONIA PORAJ

SKS APN
CZ-WA

0 – 1

9

WARTA MSTÓW

NAPRZÓD OSTROWY

2 – 0

10

STRADOM CZ-WA

VICTORIA CZ-WA

1 – 0

11

POLONIA-UNIA
WIDZÓW

SKS APN
CZ-WA

0 – 2

12

POLONIA PORAJ

OLIMPIA HUTA STARA

1 – 0

Półfinały

13

STRADOM
CZĘSTOCHOWA

POLONIA-UNIA WIDZÓW

1 – 1 k.0 – 2

14

SKS APN CZESTOCHOWA

WARTA MSTÓW

2 – 1

Mecz o trzecie miejsce

15

STRADOM
CZĘSTOCHOWA

WARTA MSTÓW

0 – 1

Finał

16

POLONIA-UNIA WIDZÓW

SKS APN CZESTOCHOWA

0 – 0 k.1 – 2

Ponieważ nie rozgrywano meczów o 5 i 7 miejsce
przyznano te miejsca odpowiednio :

Miejsce
5 NAPRZÓD OSTROWY i POLONIA
PORAJ

Miejsce 7 VICTORIA CZĘSTOCHOWA i OLIMPIA
HUTA STARA

Przyznano również nagrody indywidualne :

Najlepszy bramkarz – Kacper Kalek
(Polonia-Unia Widzów )

Najlepszy
strzelec – Tymoteusz Mazanek (Warta Mstów)

Najlepszy zawodnik – Jakub Karkocha (SKS
APN Częstochowa)

W/w
zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Podokręg Częstochowa i
PZPN

Wójt
Kamienicy Polskiej Pan Cezary
Stempień ufundował nagrodę dla
najmłodszego zawodnika , którym został

Maciej
Sałata (Olimpia Huta Stara). Zawodnik ten otrzymał również
upominek ufundowany przez PZPN .

Wybrano
również najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach :

WARTA MSTÓW –
Igor Walaszczyk

VICTORIA CZĘSTOCHOWA – Dominik
Królikowski

STRADOM CZĘSTOCHOWA
– Mateusz Ciekot

POLONIA PORAJ –
Karol Kozieł

POLONIA-UNIA WIDZÓW –
Bartosz Kalek

NAPRZÓD OSTROWY –
Tomasz Kasprzyk

OLIMPIA HUTA
STARA – Maksymilian Sałata

SKS APN CZĘSTOCHOWA – Tomasz Kowalczyk

W/w
zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Podokręg Częstochowa
i gadżety PZPN.

Wszyscy
uczestnicy turnieju Żaków otrzymali pamiątkowe
medale .

Skomentuj :
×