fbpx
Wiadomości Regionalne Amator Golce zdominował XVII Mistrzostwa Gminy Wręczyca Wielka

Amator Golce zdominował XVII Mistrzostwa Gminy Wręczyca Wielka

-

Z udziałem 6-ciu drużyn w niedzielę 26 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół we Wręczycy Wielkiej rozegrane zostały XVII Mistrzostwa Gminy Wręczyca Wielka w halowej piłce nożnej seniorów. Turniej zdominowała drużyna Amatora Golce, która „zgarnęła” większość nagród.

Wyniki :

A1-A2

Sokół Wręczyca Wielka – Płomień Borowe

5:3

B1-B2

Junior Szarlejka – Olimpia Truskolasy

2:1

A1-A3

Sokół Wręczyca Wielka – Huragan Jezioro

0:2

B1-B3

Junior Szarlejka – Amator
Golce

0:1

A2-A3

Płomień Borowe – Huragan Jezioro

1:5

B2-B3

Olimpia Truskolasy – Amator Golce

2:4

GRUPA A

Miejsce

Drużyna

Mecze

Pkt

Bramki

1

HURAGAN JEZIORO

2

6

7:1

2

SOKÓŁ WRĘCZYCA

2

3

5:5

3

Płomień Borowe

2

0

4:10

GRUPA B

Miejsce

Drużyna

Mecze

Pkt

Bramki

1

Amator G.

2

6

5:2

2

Junior Sz.

2

3

2;2

3

Olimpia Tr.

2

0

3:6

II faza

1.

V miejsce

3A-3B

Płomień Borowe – Olimpia
Truskolasy

2:9

2.

I półfinał

1A-2B

Huragan Jezioro – Junior
Szarlejka

4:3 (3:3, 1:0)

3.

II półfinał

1B-2A

Amator Golce – Sokół
Wręczyca Wielka

2:1 (1:1, 1:0)

4.

III miejsce

2A-2B

Sokół Wręczyca Wielka – Junior Szarlejka

2:2 (2:2, 0:0); karne 2:1

5.

I miejsce

1B-1A

Amator Golce – Huragan
Jezioro

5:1

Klasyfikacja końcowa :

Miejsce

Nazwa
drużyny

1.

AMATOR GOLCE

Przemysław Woldan (br),
Kamil Młyńczyk (kpt), Patryk Chajduś, Michał Wróblewski, Dawid Korczak,
Maciej Nabiałek, Grzegorz Kuziorowicz, Adrian Sikorski, Dawid Kasperkiewicz;
grający trener: Jacek Rokosa

2.

Huragan Jezioro

3.

Sokół Wręczyca Wielka

4.

Junior Szarlejka

5.

Olimpia Truskolasy

6.

Płomień Borowe

KLASYFIKACJE
INDYWIDUALNE XVII MISTRZOSTW

1.

Najlepszy
piłkarz

Chajduś Patryk

Amator Golce

2.

Najlepszy bramkarz

Woldan Przemysław

Amator Golce

3.

Piłkarskie „odkrycie”

Korczak Dawid

Amator Golce

4.

Najlepszy strzelec

Chajduś Patryk

Amator Golce

NAJLEPSZA „PIĄTKA” XVII MISTRZOSTW GMINY

1.

Woldan Przemysław

Amator Golce

2.

Chajduś Patryk

Amator Golce

3.

Korczak Dawid

Amator Golce

4.

Wróblewski Michał

Amator Golce

5.

Zalewski Marcin

Olimpia Truskolasy

KOMISJA ORGANIZACYJNO-TECHNICZNA XVII MISTRZOSTW GMINY

1.

Wrzesiński Stanisław

Kierownik mistrzostw

2.

Krok Jan

Sekretarz mistrzostw

3.

Malinowski Lech

Sędzia główny

4.

Kuban Paweł

Sędzia pomocniczy

5.

Buchliński Maciej

Dąbrowski Waldemar

Przedstawiciele

organizatora

Skomentuj :
×