[FOTO] II liga: pierwsza porażka Rakowa w sezonie

14210-FOTO_II_liga_pierwsza_porazka_Rakowa_w_sezonie

Częstochowski Raków niespodziewanie przegrał przy Limanowskiego z GKS-em Bełchatów 0:1. To pierwsza porażka podopiecznych trenera Papszuna w sezonie 2016/2017. Mecz mógł się ułożyć inaczej ale w 35 minucie Rafał Figiel nie wykorzystał rzutu karnego.

II liga – kolejka nr 20Niedziela 05-03-2017 g. 14:00Raków Częstochowa – GKS Bełchatów 0:1 (0:0) – ZDJĘCIA Z MECZU0:1 Rachwał 48 min. (z rzutu karnego)

Raków Częstochowa: Czapla – Góra, Petrasek, Sołowiej – Malinowski, Margol (86′ Siedlik), Figiel, Kowalczyk (80′ Łabojko) – Wróbel (66′ Czerkas), Płonka (84′ Mizgała), Oziębała.

GKS Bełchatów: Bruchajzer – Bociek, Grolik, Witasik, Szymorek – Rachwał, Zgarda – Pisarczuk (70′ Zięba), Lenartowski, Bartosiak (76′ Flasza) – Dzięgielewski (87′ Papikyan).