fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Orliki Znicza Kłobuck z głównym trofeum XII MM Powiatu Kłobuckiego w HPN

- REKLAMA -
- Reklama -

W Truskolasach rozegrane zostały finały XII Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Orlików. W stawce 10-ciu drużyn najlepsi okazali się młodzi piłkarze Znicza Kłobuck.

Wyniki :

Faza grupowa

Grupa A

Oksza Łobodno – KS Panki 0:2

Liswarta Popów – Znicz Kłobuck 0:1

Sokół Wręczyca – Oksza Łobodno 0:0

KS Panki – Liswarta Popów 1:2

Znicz Kłobuck – Sokół Wręczyca 0:0

Oksza Łobodno – Liswarta Popów 1:0

KS Panki – Znicz Kłobuck 1:0

Liswarta Popów – Sokół Wręczyca 2:1

Oksza Łobodno – Znicz Kłobuck 0:1

KS Panki – Sokół Wręczyca 2:0

Tabela :

1.KS Panki

4

96:2
2.Znicz Kłobuck

4

72:1
3.Liswarta Popów

4

64:4
4.Oksza Łobodno

4

41:3
5.Sokół Wręczyca

4

21:4

Grupa B

AS Przystajń – Pogoń Kamyk 1:1

Olimpia Truskolasy – Huragan Jezioro 6:0

Grom Miedźno – AS Przystajń 2:1

Pogoń Kamyk – Olimpia Truskolasy 3;1

Huragan Jezioro – Grom Miedźno 0:6

AS Przystajń – Olimpia Truskolasy 2:3

Pogoń Kamyk – Huragan Jezioro 4:0

Olimpia Truskolasy – Grom Miedźno 1:1

AS Przystajń – Huragan Jezioro 4:0

Pogoń Kamyk – Grom Miedźno 2:4

Tabela :

1.Grom Miedźno

4

1013:4
2.Pogoń Kamyk

4

710:6
3.Olimpia Truskolasy

4

411:6
4.Akademia Sportu Przystajń

4

48:5
5.Huragan Jezioro40

0:20

Mecze półfinałowe:

Pogoń Kamyk – KS Panki 3:1

Grom Miedźno – Znicz Kłobuck 0:1

Mecz o III miejsce

Grom Miedźno – KS Panki 3:0 J. Słonina 2, B. Tałajczyk

Mecz o I miejsce

Znicz Kłobuck – Pogoń Kamyk 2:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Znicz Kłobuck

2. Pogoń Kamyk

3. Grom Miedźno

4. KS Panki

5. Olimpia Truskolasy

6. Liswarta Popów

7. Akademia Sportu Przystajń

8. Oksza Łobodno

9. Sokół Wręczyca

10. Huragan Jezioro

Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Mateusz Jaskuła (Znicz Kłobuck)

Najlepszy piłkarz – Bartosz Bedła (Grom Miedźno)

Najlepszy strzelec – Bartosz Tałajczyk (Grom Miedźno) – 7 bramek

Najlepsza „piątka” mistrzostw:

Mateusz Jaskuła (Znicz Kłobuck)

Bartosz Bedła (Grom Miedźno)

Bartosz Tałajczyk (Grom Miedźno)

Jakub Kuc (Pogoń Kamyk)

Jakub Strzelczyk (Olimpia Truskolasy)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MKS Myszków w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Reprezentujący Podokręg Częstochowa, MKS Myszków w I rundzie pucharowej przygody na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej pokonał LZS Krzyżanowice...
- Reklama -
- REKLAMA -