fbpx
czwartek, 25 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

Koszulki retro

Koszulki retro👕 100 lat pięknej historii uwiecznione na specjalnych koszulkach❗𝗞𝗼𝘀𝘇𝘂𝗹𝗸𝗶 𝗿𝗲𝘁𝗿𝗼 i inne produkty na #RAKÓW100LAT dostępne są na https://sklep.rakow.com/ oraz w...

Marek Papszun na dłużej w Rakowie, drugi trener Maciej Kędziorek też zostaje!

- REKLAMA -
- Reklama -

Trener Marek Papszun przedłużył kontrakt z Rakowem. Obecna umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2019 roku.
Drugi trener Rakowa Maciej Kędziorek także przedłużył kontrakt z klubem i w przyszłym sezonie nadal będzie pracował w sztabie szkoleniowym beniaminka Nice 1 Ligi.

Marek Papszun na dłużej w Rakowie

Trener Marek Papszun przedłużył kontrakt z Rakowem. Obecna umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2019 roku.

Cieszę się, że mogę dalej pracować w Częstochowie. Klub ma określoną strategię rozwoju, która mi odpowiada. Dodatkowo czas trwania umowy jest stosunkowo długi, więc tym bardziej jestem zadowolony, że moja praca, jaką wykonuje, wraz ze sztabem trenerskim, została w planie rozwoju Rakowa uwzględniona. Do porozumienia doszliśmy bardzo szybko, a kontrakt podpisaliśmy dzisiaj, ponieważ wcześniej był okres urlopowy, a nam do ustalenia pozostały tylko szczegóły – mówi trener Papszun.

Szkoleniowiec czerwono-niebieskich pracę na Limanowskiego rozpoczął 18. kwietnia 2016 roku. Za kadencji Marka Papszuna Raków może się pochwalić między innymi serią 23. meczów ligowych bez porażki. Oczywiście największym sukcesem drużyny jest awans na zaplecze Ekstraklasy. W sezonie 2016/2017 RKS zdobył mistrzostwo II ligi, doznając w przeciągu całego sezonu zaledwie trzech porażek.

Pod wodzą trenera Papszuna Raków rozegrał 42 mecze ligowe. Nasz zespół odniósł 22 zwycięstwa, a także zanotował 14 remisów i 6 porażek.

—————————————————————————————————-

Maciej Kędziorek zostaje w Rakowie

Drugi trener Rakowa przedłużył kontrakt z naszym klubem i w przyszłym sezonie nadal będzie pracował w sztabie szkoleniowym beniaminka Nice 1 Ligi.

Pochodzący z Otwocka Kędziorek rozpoczął pracę na Limanowskiego wraz z przyjściem trenera Marka Papszuna. W przeszłości był trenerem Victorii Sulejówek, Mazura Karczew czy Startu Otwock.

– Bardzo się cieszę, że prezes Michał Świerczewski oraz trener Marek Papszun obdarzyli mnie zaufaniem i będę nadal pracował w Rakowie. Nie mogę się doczekać startu sezonu Nice 1 Ligi. Czeka nas wiele fajnych meczów, jak choćby z GKS-em Katowice czy Zagłębiem Sosnowiec. Dla mnie osobiście to spełnienie marzeń. Cieszę się również, że nadal będę mógł współpracować z tak fantastycznymi ludźmi ze sztabu trenerskiego oraz z drużyny – mówi Maciej Kędziorek.

————————————————————————————————

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Kuniu i Niewul typują wyniki 19. kolejki PKO Ekstraklasy

Kuniu i Niewul typują wyniki 19. kolejki PKO EkstraklasyW piątek rozpocznie się 19. kolejka PKO Ekstraklasy. Z...
- Reklama -
- REKLAMA -