fbpx
niedziela, 7 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

Kolejny nowy piłkarz przy Limanowskiego. Aghvan Papikyan będzie grał w Rakowie

- REKLAMA -
- Reklama -

1 lipca Aghvan Papikyan zostanie oficjalnie piłkarzem Rakowa Częstochowa. 23-letni Ormianin swoją karierę piłkarską rozpoczynał w łódzkich klubach: Starcie i ŁKS-ie. W barwach tego drugiego nasz nowy zawodnik rozegrał 8 spotkań na poziomie Ekstraklasy.

Następnie ofensywny pomocnik przeniósł się do Spartaka Moskwa. Kolejnymi przystankami Aghvana były armeńskie: Pjunik Erewan, gdzie zdobył puchar krajowy oraz Ulisses Erewan. Przed startem sezonu 2015/2016 Papikyan powrócił do Polski i związał się kontraktem z GKS-em Bełchatów.

W ostatnich rozgrywkach Aghvan rozegrał 15 spotkań ligowych i strzelił 4 gole. Część sezonu nasz nowy zawodnik musiał spędzić lecząc kontuzję, której nabawił się podczas spotkania z Rakowem w rundzie jesiennej.

Oferta Rakowa była najkonkretniejsza, jaką otrzymałem. Przed podpisaniem kontraktu rozmawiałem dużo z Adrianem Klepczyńskim i Arturem Lenartowskim. Obaj o klubie wypowiadali się w superlatywach, a to na pewno w jakiś sposób wpłynęło na podjęcie decyzji o transferze. Raków to poukładana drużyna z bardzo dobrym trenerem dlatego w Nice 1 Lidze będziemy grali o jak najlepszy rezultat – mówi Aghvan Papikyan.

Przyjście 23-latka to szósty transfer Rakowa przed startem sezonu.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Skrót meczu Raków Częstochowa – Cracovia

Raków Częstochowa :Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu z Cracovią, który zakończył się bezbramkowym remisem. ...
- Reklama -
- REKLAMA -