fbpx
sobota, 6 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

Raków podbija stawkę!

- REKLAMA -
- Reklama -

Kibice powinni pamiętać akcję z poprzedniego sezonu dotyczącą zakupu karnetów „Świętuj z nami awans lub otrzymaj zwrot pieniędzy!”. Tym razem włodarze Rakowa postanowili pójść krok dalej.

Wszyscy fani, którzy wykupią abonament na rundę jesienną, w razie spadku Rakowa z Nice 1 Ligi,otrzymają zwrot podwójnej wartości zakupionego karnetu!

Wierzymy, że nasza drużyna osiągnie postawiony przed nią cel, czyli utrzyma się na zapleczu Ekstraklasy. Dlatego po zeszłorocznej akcji zdecydowaliśmy się dwukrotnie podbić stawkę. Głośny doping płynący z trybun bardzo pomaga naszym piłkarzom, dodatkowo zależy nam na jak największej frekwencji podczas wszystkich meczów Nice 1 Ligi rozgrywanych na Limanowskiego. Myślę, że ta akcja to kolejny argument przekonujący do zakupu abonamentu na rundę jesienną – przekonuje prezes Rakowa Michał Świerczewski.

Karnety na rundę jesienną można nabywać przez internet na stronie www.bilety.rksrakow.pl oraz w kasach Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12 i 16-19. Szczegółowy cennik można znaleźć ->tutaj<-.

Kupując abonament na wszystkie mecze, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także nie musisz tracić czasu stojąc w kolejce po bilet! Wspólnie osiągnijmy cel i utrzymajmy Nice 1 Ligę w Częstochowie!

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Ostatni test na 6! Raków II – Boruta Zgierz 6:1

Raków Częstochowa :W ostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek Zina IV Ligi Raków II pokonał na własnym boisku Borutę...
- Reklama -
- REKLAMA -