fbpx
piątek, 26 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

Sezon się zbliża, a tym pomysłem Kluby powinny się zainteresować!

- REKLAMA -
- Reklama -

Wychodząc naprzeciw potrzebom klubów, szczególnie z drużyn klas niższych oraz grup młodzieżowych, Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń S.A. przygotował pierwszy ogólnopolski program ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NWW).

Opracowany on został dla zawodników piłkarskich klubów sportowych zrzeszonych w wojewódzkich związkach piłki nożnej. Program, do którego skorzystania zachęcają prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula wraz z członkami zarządu, obejmuje wszystkich piłkarzy i piłkarki, włącznie z zawodnikami klubów uczestniczących w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy i NICE I ligi, II ligi, niższych klas rozgrywkowych i reprezentacji Polski.

W ofercie minimalna składa wynosi 18 zł, za które ubezpieczony między innymi otrzyma następujące świadczenia: 1000 zł na koszty rehabilitacji, 3000 zł na koszty leczenia i 5000 zł za trwały uszczerbek na zdrowiu. Ubezpieczyciel oferuje także inne pakiety ubezpieczenia z wyższymi składkami i jednocześnie wyższymi świadczeniami do 100 tysięcy złotych za trwały uszczerbek na zdrowiu.

Dodajmy, że jest to pierwszy ogólnopolski program ubezpieczenia dający ochronę ubezpieczeniową oraz spełniający wymogi ustawowe NNW. Ma on przede wszystkim na celu pomoc zawodniczkom i zawodnikom w całej Polsce w dostępie do profesjonalnej służby zdrowia w przypadku kontuzji i zapewnienie szybkiego powrotu do uprawiania piłki nożnej.

Żadna inna dyscyplina sportu w Polsce nie ma dostępu do takiej oferty. Warto podkreślić, ze jest to jedyny program na polskim rynku łączący w sobie NNW z serwisem ubezpieczeń zdrowotnych. Stworzony został nowy produkt z dedykowanym 24h assistance przez PZU SA. PZPN poprzez wykorzystanie efektu skali daje możliwość najmniejszym klubom i akademiom piłkarskim dostęp do profesjonalnej służby zdrowia i wyrównuje szanse profesjonalnej opieki zdrowotnej dla młodzieży piłkarskiej.

PZU zobowiązał się dostarczyć do PZPN raz w roku statystyki urazów zawodniczek i zawodników w różnych grupach wiekowych co da możliwość wykorzystania danych do tworzenia programów treningowych itp.
W ten sposób PZPN wspiera zmianę mentalności kierownictwa wielu klubów polegającej na umożliwieniu zakupu realnej ochrony ubezpieczeniowej.

Ta propozycja spowoduje także profesjonalizację również w obszarze ubezpieczeń, dbałość o zdrowie młodzieży piłkarskiej oraz zawodniczek i zawodników grających we wszystkich grupach rozgrywkowych, ze szczególnym naciskiem na młodzież, juniorów i drużyny seniorskie w niższych klasach rozgrywkowych.

Aby skorzystać z oferty lub poznać jej szczegółowe warunki należy skontaktować się z jej dystrybutorem, którym jest Kahlenberg Services Sp. z o.o. Szczegółowe propozycje i oferty można znaleźć na stronie internetowej www.kahlenbergservices.com oraz uzyskać dzwoniąc na numer telefonu 800 007 008 (poniedziałek – piątek w godzinach 9.00 – 17.00) lub pisząc na adres e-mail: [email protected].

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

A pamiętasz jak…? Raków – Podbeskidzie, 29.07.2003

Raków Częstochowa :Lipiec 2003 roku. Raków miał za sobą średnio udany sezon w IV lidze, który zakończył na ósmym...
- Reklama -
- REKLAMA -