fbpx
wtorek, 18 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Uwaga trenerzy: Ważny komunikat komisji ds. licencji trenerskich Ślaskiego ZPN

- REKLAMA -
- Reklama -

Komisja d/s Licencji Trenerskich Śląskiego ZPN informuje wszystkich zainteresowanych Trenerów i Instruktorów, że uchwałą Prezydium Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach wprowadzone zostały obowiązujące wyjątkowo i jednorazowo opłaty za licencje trenerskie przyznane w ramach Komisji Nadzwyczajnej Licencji Trenerskiej, ważne do 31.12.2017 roku.

Opłaty, które należy uiścić po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o wydanie bądź przedłużenie licencji wynosić będą :

– Licencja UEFA B – 200,0 zł.

– Licencja PZPN A – 200,0 zł.

– Licencja UEFA C – 100,0 zł.

– Licencja PZPN B – 100,0 zł.

Procedury wnioskowania o wydanie, bądź przedłużenie Licencji Trenerskich będą przebiegały zgodnie z Uchwałą nr IV/63 z dnia 20 kwietnia 2017 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej w Polsce .

Przypominamy, że dokumenty niezbędne do licencjonowania to :

– dyplom Trenera ,bądź Instruktora

– aktualny wypis z sądowego Krajowego Rejestru Karnego

– oświadczenie antykorupcyjne

– 3 certyfikaty uczestnictwa w kursokonferencjach – 15 godzin na przestrzeni ostatnich lat 2017,2016,2015 i 2014.

Warunkiem uczestnictwa w procedurach licencjonowania jest posiadanie osobistego konta na portalu pzpn.24, umieszczenie w nim powyższych dokumentów i aplikowanie na rozpisaną Nadzwyczajną Komisję Licencyjną. Samo założenie konta oraz umieszczenie w nim wszystkich dokumentów nie stanowi podstawy do otrzymania Licencji Trenerskiej. Okres ważności wydanej, bądź przedłużonej Licencji Trenerskiej ustali Komisja Licencyjna, która drogą mailową poinformuje o wysokości opłaty za licencję.

Jednocześnie przypominamy o konieczności złożenia wniosku na Zwyczajną Komisję Licencyjną, rozpisaną do 30 grudnia 2017 roku, celem uzyskania licencji na 2018 rok i lata następne.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

- Reklama -
- REKLAMA -