[FOTO] Nice 1 Liga: bezbramkowy remis Rakowa z Miedzią Legnica

14761-FOTO_Nice_1_Liga_bezbramkowy_remis_Rakowa_z_Miedzia_Legnica

Częstochowski Raków po 17 latach przerwy ponownie zagrał o punkty na zapleczu Ekstraklasy. Przeciwnik Miedź Legnica postawił podopiecznym trenera Papszuna wysoko poprzeczkę. W końcu legniczanie w poprzednim sezonie byli blisko awansu na najwyższy szczebel rozgrywek.

Nice 1 Liga – kolejka nr 1Sobota 29-07-2017 g. 18:00Raków Częstochowa – Miedź Legnica 0:0 – ZDJĘCIA Z MECZU

Raków Częstochowa: M. Lis – Ł. Góra, A. Niwulis, L. Duriska, J. Łabojko – R. Figiel, P. Malinowski, P. Oziębała (87′ Wróbel), A. Papikyan (80′ Tomalski) – K. Wójcik, J. Embalo (86′ Czerkas)

Miedź Legnica: P. Kapsa – W. Łobodziński, F. Adu, R. Augustyniak (68′ Egerszegi), J. Vojtus – Ł. Garguła (66′ Barreno), M. Bartkowiak, O. S. Cabrera (84′ Bartulovic), G. Bartczak – P. Zieliński, T, Bożić

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.Strzały na bramkę: 11:7. Strzały niecelne: 6:5.Rzuty rożne: 10:12. Spalone: 2:2. Faule: 7:6.

Nice 1 Liga: wyniki kolejki nr 1, aktualna tabela, statystyki rozgrywek