Kalina Matysiak Vice-mistrzynią Świata „Super Ball” 2017!

14872-Kalina_Matysiak_Vice_mistrzynia_Swiata_Super_Ball_2017

W dniach 21 – 26 sierpnia w Pradze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Freestyle Football „Super Ball” na które zjechało ok. 300 zawodników z ponad 50 krajów z całego Świata. Kalina na turniej jechała jako obrończyni tytułu Mistrzyni Świata z roku 2016.

Kalina wygrała kwalifikacje do sobotnich finałów, zdobywając 1 miejsce podczas występu solowego, a następnie pokonując 2 zawodniczki w tzw. Battlach (pojedynkach). Do finałów awansowały 4 najlepsze Freestylerki: Lucia Kevicka (SLO), Caitlyn Schrepfer (USA), Liv Cooke (UK) oraz Kalina Matysiak (PL). W półfinale Kalina spotkała się ze Słowaczką – Kevicą, którą pokonała głosami 5 – 0, w finale jednak musiała już uznać wyższość zawodniczki z Wielkiej Brytani – Liv Cook, która tym samym została nową Mistrzynią Świata „Super Ball”.

Więcej informacji, filmy oraz zdjęcia z zawodów znajdziecie na fanpage’u Kaliny oraz ekipy R-Style – http://facebook.com/RStyleTeam