Raków wygrywa sparing z Zagłębiem Sosnowiec

14946-Rakow_wygrywa_sparing_z_Zaglebiem_Sosnowiec

W rozegranym w piątkowe wczesne popołudnie meczu sparingowym pomiędzy I-ligowcami częstochowski Raków wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 2:0. Wynik ustalono do przerwy, a autorem gola dla Rakowa był Piotr Malinowski, drugie trafienie było samobójcze.

Ostatecznie mecz rozegrano na bocznym boisku przy ul. Limanowskiego i w wymiarze 2×40 minut.

Raków zagrał w sparingu w następującym składzie : Mateusz Kos – Łukasz Góra, Andrzej Niewulis, Lukáš Ďuriška – Karol Mondek, Rafał Figiel, Daniel Boateng, Gracjan Kuśmierek, Krystian Wójcik, Piotr Malinowski – José Embaló.