fbpx
środa, 3 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 3 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

Kolejny, drugi już tydzień rozgrywek ALPN za nami. Jak można się było spodziewać rozgrywki prowadzone na mniejszym boisku przyczynią się do większej ilości strzelanych bramek przez wszystkie drużyny. Jednak takiej skuteczności jaką zafundowali nam zawodnicy w ostatni piątek ciężko było przewidzieć. Dwa spotkania i w sumie 34 strzelone bramki to statystyka, którą ciężko będzie poprawić.

Odnotujmy udany początek sezonu Jagiellończyków. 4 wygrane spotkania i komplet zdobytych punktów pozwala pewnie „Jagiellonom” przewodzić w tabeli. Pogromców nie znaleźli jeszcze Exact Systems Klub 54 Jędryka, Pewniak/AutoDar i wracający do rozgrywek Zakład Cukierniczy Michaś. Na drugim biegunie tabeli, bez zdobyczy punktowych znajdują się: Dawid, MIKSTAL, CNC.Wieczorek i co może być zaskoczeniem Koral/Romtrans. Zmieni się to już w najbliższą środę bo wszystkie cztery ww. drużyny zobaczymy w dwóch zaplanowanych na ten dzień spotkaniach co oznacza, że min. dwie z nich zdobędą swoje pierwsze punkty.
Pozostałe czekające nas w tym tygodniu mecze również zapowiadają się ciekawie i na chwile obecną ciężko wskazać w nich zdecydowanych faworytów.
Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo”.

Terminy najbliższych spotkań:

9.10
godz. 19.45 ZC Michaś – TRW Polska
godz. 21.00 Pewniak/Auto-Dar – Babaria (XI kolejka)

11.10
godz. 19.45 Koral/Romtrans – MIKSTAL
godz. 21.00 CNC.Wieczorek – Dawid

13.10
godz. 19.45 Jagiellończycy – Pewniak/Auto-Dar
godz. 21.00 Exact Systems Klub 54 Jędryka – Marex


Aktualna tabela rozgrywek

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Młode wilki zawitają na „Loretę”. Przedstawiamy Śląsk II Wrocław

Skra Częstochowa :W najbliższą niedzielę Skra Częstochowa rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na drodze podopiecznych Marka Gołębiewskiego stanie...
- Reklama -
- REKLAMA -