Nice 1 Liga: bez szczęścia w Chorzowie, Ruch – Raków 1:0 (0:0)

14987-Nice_1_Liga_bez_szczescia_w_Chorzowie_Ruch_Rakow_1_0_0_0

Nice 1 Liga: bez szczęścia w Chorzowie

Mimo wielu dogodnych sytuacji do zdobycia gola piłkarzom Rakowa nie udało się pokonać bramkarza Ruchu. Brakło jak to się mówi boiskowego szczęścia. Dopisało ono gospodarzom, którzy w 54 min. trafili do bramki Rakowa i zainkasowali 3 punkty. Szkoda bo dobra passa Rakowa została przerwana.

Nica 1 LigaKolejka nr 13 – Piątek 13-10-2017 g.18:00Ruch Chorzów – Raków Częstochowa 1:0 (0:0)1:0Marković 54 min.

Ruch Chorzów: Bankov – Hołownia, Marković, Trojak, Villafane, Urbańczyk, Walski, Poisnković, Mello, Przybecki, Balicki

Raków Częstochowa: Kos – Góra, Niewulis, Boateng, Malinowski, Łabojko, Figiel, Mondek, Wójcik, Czerkas, Papikyan