fbpx
niedziela, 28 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

MIĘDZY WIERSZAMI #3 | Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

MIĘDZY WIERSZAMI #3 | Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0Zobaczcie, co nasze kamery uchwyciły podczas meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy z Podbeskidziem...

Ciekawa sytuacja w tabeli Nice 1 Ligi przed środowymi zaległymi meczami!.

- REKLAMA -
- Reklama -

Po piątkowo-sobotnich meczach 13-tej kolejki w Nice 1 Lidze mamy bardzo ciekawą sytuację w tabeli. Otóż zajmująca 5-te miejsce Stal Mielec (Raków jest na 6-tym miejscu) ma tylko 3 punkty przewagi nad zajmującym 15-te miejsce (spadkowe) GKS-em Katowice.

Wystarczy zatem jedno lub dwa potknięcia i szybciutko z miejsca w pierwszej dziesiątce można znaleźć się w strefie spadkowej.
Oczywiście tabela ulegnie zmianie po najbliższej środzie bo wtedy na 5-ciu boiskach odrobione zostaną zaległości z 12-tej kolejki rozgrywek.
W Częstochowie przy Limanowskiego o godz. 15:00 częstochowski Raków podejmować będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. To bardzo ważny mecz dla jednych i dla drugich. Oby punkty zostały na Rakowie !.

Nice 1 Liga: wyniki kolejki nr 13, zestaw par zaległych meczów 12 kolejki, aktualna tabela i statystyki rozgrywek

Nice I liga – Wyniki i tabela „u siebie” i „na wyjazdach”

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MIĘDZY WIERSZAMI | RAKÓW CZĘSTOCHOWA – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

Raków Częstochowa :Zobaczcie, co nasze kamery uchwyciły podczas meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. ...
- Reklama -
- REKLAMA -