fbpx
czwartek, 25 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

Koszulki retro

Koszulki retro👕 100 lat pięknej historii uwiecznione na specjalnych koszulkach❗𝗞𝗼𝘀𝘇𝘂𝗹𝗸𝗶 𝗿𝗲𝘁𝗿𝗼 i inne produkty na #RAKÓW100LAT dostępne są na https://sklep.rakow.com/ oraz w...

III ligowy hit przy Loretańskiej. Będzie nowy lider tabeli.

- REKLAMA -
- Reklama -

W środę 18 października o godz. 18:00 przy Loretańskiej rozegrany zostanie zaległy mecz z 9-tej kolejki rozgrywek. Częstochowska Skra podejmować będzie beniaminka III ligi, drużynę Gwarka Tarnowskie Góry. To bez wątpienia hit jesiennych rozgrywek po którym bez względu na końcowy wynik, któryś z tych zespołów zostanie nowym liderem tabeli.

Beniaminek III ligi ostatni raz przegrał 15 sierpnia. Od tego czasu nie doznał porażki, a w ośmiu ostatnich spotkaniach 7 razy zwyciężył i tylko raz zremisował.
Częstochowska Skra w rozgrywkach także spisuje się znakomicie. Na koncie tylko 1 porażka (19 sierpnia w Brzegu ze Stalą 0:1), a potem już tylko pasmo wygranych i zremisowanych meczów.
Oba zespoły zdobyły do tej pory po 24 punkty, a bilans bramkowy nieco lepszy mają częstochowianie: 19 do 6 przy 19 do 9 drużyny z Tarnowskich Gór.
Trzeba zaznaczyć, że goście na wyjazdach jeszcze nie przegrali żadnego meczu, a z kolei Skra jeszcze przy Loretańskiej nie straciła żadnego punktu. Co to oznacza ?
Oznacza to, że kibice, którzy wybiorą się na mecz powinni zobaczyć „kawał dobrej III-ligowej piłki” w którym emocji do ostatniego gwizdka sędziego nie powinno zabraknąć !.

Jedno jest pewne – bez względu na wynik środowej „potyczki” Skry z Gwarkiem, któryś z tych zespołów będzie nowym liderem tabeli.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Dwa mecze drugiej drużyny Rakowa

Raków Częstochowa :Zieloni Żarki i Odra Wodzisław Śląski to najbliżsi sparingpartnerzy Rakowa II. ...
- Reklama -
- REKLAMA -