fbpx
niedziela, 7 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

Sypnęło walkowerami w Klasie „B”. Zmiany w tabelach w gr.I i w gr.II

- REKLAMA -
- Reklama -

„B”-klasowe rozgrywki to emocje, dużo goli i … niestety regulaminowe potknięcia niektórych drużyn. Wydział Gier CzOZPN w związku z tym zmuszony był zweryfikować wyniki niektórych meczów tak w gr.I jak i w gr.II. W tej sytuacji wiadomo tabele rozgrywek uległy zmianom.

Weryfikacje zawodów w rozgrywkach o mistrzostwo Klasy „B”

1.Wydział Gier CzOZPN zweryfikował zawody o mistrzostwo Klasy B, grupa I z dnia 10.09.2017 pomiędzy zespołami Iskra Mokrzesz – Znicz II Kłobuck (III kolejka – na boisku 1:6) jako walkower 3:0 dla zespołu Iskra Mokrzesz. Podstawą do weryfikacji spotkania jest przekroczenie czasu gry o 39 minut zawodnika Znicz II Kłobuck, Dawida Idasza, który nie ukończył 19 lat (podstawa prawna paragraf 9, pkt. 1).

2.Wydział Gier CzOZPN zweryfikował zawody o mistrzostwo Klasy B, grupa II z dnia 16.09.2017 pomiędzy zespołami Unia Masłońskie – MKS II Myszków (IV kolejka) jako walkower 3:0 dla zespołu Unia Masłońskie. Podstawą do weryfikacji spotkania jestniestawienie się zespołu MKS II Myszków na zawodach.

3. Wydział Gier CzOZPN zweryfikował zawody o mistrzostwo Klasy B, grupa I z dnia 28.09.2017 pomiędzy zespołami Spartą Nowa Wieś a Wartą Zawada (V kolejka) jako walkower 3:0 dla zespołu Sparta Nowa Wieś. Podstawą do weryfikacji spotkania jest niestawienie się zespołu Warta Zawada na zawodach.

4.Wydział Gier CzOZPN zweryfikował zawody o mistrzostwo Klasy B, grupa I z dnia 01.10.2017 pomiędzy zespołami Olimpia II Truskolasy a Warta Zawada (VI kolejka – na boisku 6:0) jako walkower 3:0 dla zespołu Warta Zawada. Podstawą do weryfikacji spotkania jest przekroczenie czasu gry o 20 minut zawodnika Olimpii II Truskolasy, Bartłomieja Kurzacz, który nie ukończył 19 lat (podstawa prawna paragraf 9, pkt. 1).

5.Wydział Gier CzOZPN zweryfikował zawody o mistrzostwo Klasy B, grupa II z dnia 01.10.2017 pomiędzy zespołami MKS II Myszków – KS Kotowice (VI kolejka – na boisku 2:2) jako walkower 3:0 dla zespołu MKS II Myszków. Podstawą do weryfikacji spotkania jest aktywna kara dla zawodnika KS Kotowice, Patryka Nowakowskiego (nieopłacona 3 żółta kartka).

Klasa „B” gr.I – wyniki kolejki nr 8, aktualna tabela i statystyki rozgrywek

Klasa „B” gr.II – wyniki kolejki nr 8, aktualna tabela i statystyki rozgrywek

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Skrót meczu Raków Częstochowa – Cracovia

Raków Częstochowa :Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu z Cracovią, który zakończył się bezbramkowym remisem. ...
- Reklama -
- REKLAMA -