fbpx
czwartek, 24 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

Znany jest już termin tegorocznej Piłkarskiej Gwiazdki

- REKLAMA -
- Reklama -

W piątek 22. grudnia w Hali Sportowej Częstochowa po raz dwunasty odbędzie się Piłkarska Gwiazdka. XII edycja odbędzie się pod hasłem: „Awans Rakowa do Nice 1 Ligi – przeżyjmy to jeszcze raz”

W piątek 22. grudnia w Hali Sportowej Częstochowa po raz dwunasty spotkamy się na Piłkarskiej Gwiazdce.

Wzorem poprzednich lat organizujemy imprezę, na którą już teraz zapraszamy wszystkich częstochowian. Głównym punktem będzie oczywiście turniej z udziałem między innymi pierwszej drużyny Rakowa, a także naszych wychowanków i gwiazd z Lotto Ekstraklasy. Nie zabraknie oczywiście zabaw dla dzieci, ale także innych atrakcji, o których będziemy na bieżąco informować – mówi wiceprezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk.

XII edycja odbędzie się pod hasłem: „Awans Rakowa do Nice 1 Ligi – przeżyjmy to jeszcze raz”. – Chcemy uhonorować wszystkich zawodników, którzy występowali w naszej drużynie w sezonie 2016/17. Dlatego zaprosimy do Częstochowy także tych piłkarzy, którzy odeszli już z Klubu, aby jeszcze raz – oficjalnie – podziękować im. Każdy z nich przyczynił się do awansu Rakowa – tłumaczy Kołaczyk.

Piłkarska Gwiazdka to największy zimowy turniej piłkarski w regionie. Wcześniej rozgrywany był na Hali Polonia, a od kilku lat miejscem imprezy jest Hala Sportowa Częstochowa. Co roku zawody gromadzą na trybunach tysiące kibiców.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Bramki ze sparingu Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk 2:4

Bramki ze sparingu Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2:4Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu kontrolnego rozegranego w...
- Reklama -
- REKLAMA -