fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.

- REKLAMA -
- Reklama -

W sobotę i w niedzielę (18-19 listopada) w Hali Polonia zostanie rozegrany XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. W sobotę 20 drużyn podzielonych na 4 grupy rywalizować będzie o awans do niedzielnej finałowej części turnieju.

Uczestnicy Turnieju:


Grupa A
Płomień Częstochowa, Pogoń Kamyk, Stradom Częstochowa, MUKP
Dąbrowa Górnicza, Promotor Zabrze

Grupa B
Skra Częstochowa, Hattrick Głuchołazy, Victoria Częstochowa,
Orlik Blachownia, Akademia 2012 Jaworzno

Grupa C
Sportowa Częstochowa, Akademia Żywiec, Polonia/Unia Widzów, Spiders
Krapkowice, Lot Konopiska

Grupa D
Naprzód Ostrowy, RAP Radomsko, Ajaks Częstochowa, APN Czeladź, UKS Raków
Częstochowa

Mecze eliminacyjne 18.11.2017r.


1

A

8.00

PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA – POGOŃ KAMYK

2

B

8.15

SKRA CZĘSTOCHOWA – HATTRICK GŁUCHOŁAZY

3

A

8.30

STRADOM CZĘSTOCHOWA – MUKP DĄBROWA G.

4

B

8.45

VICTORIA CZĘSTOCHOWA – ORLIK BLACHOWNIA

5

A

9.00

PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA –
PROMOTOR ZABRZE

6

B

9.15

SKRA CZĘSTOCHOWA – AKADEMIA 2012 JAWORZNO

7

A

9.30

POGOŃ KAMYK –
STRADOM CZĘSTOCHOWA

8

B

9.45

HATTRICK GŁUCHOŁAZY – VICTORIA CZĘSTOCHOWA

9

A

10.00

MUKP DĄBROWA GÓRNICZA – PROMOTOR ZABRZE

10

B

10.15

ORLIK BLACHOWNIA – AKADEMIA 2012 JAWORZNO

11

A

10.30

PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA – STRADOM CZĘSTOCHOWA

12

B

10.45

SKRA CZĘSTOCHOWA – VICTORIA CZĘSTOCHOWA

13

A

11.00

POGOŃ KAMYK – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

14

B

11.15

HATTRICK GŁUCHOŁAZY – ORLIK BLACHOWNIA

15

A

11.30

STRADOM CZĘSTOCHOWA – PROMOTOR ZABRZE

16

B

11.45

VICTORIA CZĘSTOCHOWA – AKADEMIA 2012 JAWORZNO

17

A

12.00

PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

18

B

12.15

SKRA CZESTOCHOWA – ORLIK BLACHOWNIA

19

A

12.30

POGON KAMYK – PROMOTOR ZABRZE

20

B

12.45

HATTRICK GŁUCHOŁAZY – AKADEMIA 2012 JAWORZNO

21

C

13.00

SPORTOWA CZESTOCHOWA – AKADEMIA ŻYWIEC

22

D

13.15

NAPRZÓD OSTROWY – RAP RADOMSKO

23

C

13.30

POLONIA- UNIA WIDZÓW – SPIDERS KRAPKOWICE

24

D

13.45

AJAKS CZESTOCHOWA – APN CZELADŹ

25

C

14.00

SPORTOWA CZĘSTOCHOWA – LOT KONOPISKA

26

D

14.15

NAPRZÓD OSTROWY – UKS RAKÓW CZESTOCHOWA

27

C

14.30

AKADEMIA
ŻYWIEC – POLONIA-UNIA WIDZÓW

28

D

14.45

RAP RADOMSKO – AJAKS
CZĘSTOCHOWA

29

C

15.00

SPIDERS KRAPKOWICE – LOT KONOPISKA

30

D

15.15

APN CZELADŹ – UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

31

C

15.30

SPORTOWA CZĘSTOCHOWA – POLONIA-UNIA WIDZÓW

32

D

15.45

NAPRZÓD OSTROWY – AJAKS CZESTOCHOWA

33

C

16.00

AKADEMIA ŻYWIEC – SPIDERS KRAPKOWICE

34

D

16.15

RAP RADOMSKO – APN CZELADŹ

35

C

16.30

POLONIA-UNIA WIDZÓW – LOT KONOPISKA

36

D

16.45

AJAKS CZĘSTOCHOWA – UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

37

C

17.00

SPORTOWA CZĘSTOCHOWA – SPIDERS KRAPKOWICE

38

D

17.15

NAPRZÓD OSTROWY – APN CZELADŹ

39

C

17.30

AKADEMIA ŻYWIEC – LOT KONOPISKA

40

D

17.45

RAP RADOMSKO – UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -