fbpx
czwartek, 15 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

3-ch kandydatów do „mistrza jesieni”. Która drużyna zimę spędzi w fotelu lidera?

- REKLAMA -
- Reklama -

Sobotnimi meczami 17-tej kolejki zakończy się runda jesienna w częstochowskiej „okręgówce” (w następną sobotę rozegrane jeszcze będą 2 zaległe mecze). W zestawie par mamy hit w Kamyku, gdzie tamtejsza Pogoń (3 lokata w tabeli) podejmować będzie lidera Zielonych Żarki.

Kandydatów do mistrza rundy jesiennej przed meczami ostatniej kolejki jest trzech: Zieloni Żarki, Orzeł Kiedrzyn i Pogoń Kamyk..
I tak się też składa, że przez całą rundę tylko te zespoły prowadziły w tabeli. Kto zatem przerwę zimową spędzi w fotelu lidera częstochowskiej „okręgówki”?

Mecz kolejki obejrzą kibice w Kamyku. Trzecia w tabeli Pogoń grać będzie z liderem Zielonymi Żarki. Pogoń ma 2 punkty straty do Zielonych i jak wygra to przeskoczy Zielonych ale … może nie być pierwsza w tabeli bo jak swój mecz wygra Orzeł Kiedrzyn (w Kamieńskich Młynach) to wtedy mistrzem jesieni będzie beniaminek z Kiedrzyna. Jeżeli Orzeł wygra, a w Kamyku będzie remis to także Orzeł do wiosny będzie liderem tabeli. Trzeba jeszcze dodać, że te nieco wyżej rozważania mogą się nie sprawdzić jeżeli w Kamyku wygrają Zieloni bo to wtedy właśnie piłkarze z Żarek będą liderować w tabeli. Jest jeszcze kilka innych wariantów ale jak będzie ostatecznie okaże się po zakończeniu sobotnich meczów w których emocji nie powinno brakować. W zestawie par oprócz meczu kolejki w Kamyku kilka spotkań zapowiada się niezwykle ciekawie np.: Gmina Kłomnice – Lotnik Kościelec czy też Amator Golce – MLKS Woźniki

Klasa Okręgowa – zestaw par kolejki nr 17, aktualna tabela i statystyki rozgrywek

Klasa Okręgowa – tabele „u siebie” i „na wyjazdach”

Klasa Okręgowa – Klasyfikacja strzelców po 16-tu kolejkach

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Jakub Arak: jakość piłkarska była po naszej stronie

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi strzelca pierwszej z bramek w meczu z Cracovią, Jakuba Araka. ...
- Reklama -
- REKLAMA -