fbpx
sobota, 24 października 2020
14.1 C
Częstochowa

Tegoroczny „Puchar Na Zachętę” dla JM Mebel System

- REKLAMA -
- Reklama -

21 stycznia 2018 r. na hali sportowej w Pankach rozegrano V edycję turnieju halowej piłki nożnej o „Puchar Na Zachętę”. Najlepszą drużyną okazał się JM Mebel System, który w finale wygrał 2-1 z Dar-Bud Dream Team. Organizatorem piłkarskiej imprezy był Klub Sportowy Panki i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach.

Grupa A:
Stany Zjednoczone 0–0 Młodzi Gniewni
KS Węgiel 0–2 Dar–Bud Dream Team
Stany Zjednoczone 0–0 Kruci Gang
Młodzi Gniewni 0–0 KS Węgiel
Dar–Bud Dream Team 2–0 Kruci Gang
Stany Zjednoczone 1–0 KS Węgiel
Młodzi Gniewni 1–0 Kruci Gang
Stany Zjednoczone 2–3 Dar Bud Dream Team
KS Węgiel 0–2 Kruci Gang
Młodzi Gniewni 0–3 Dar–Bud Dream Team

Tabela gr. A:
1. Dar–Bud Dream Team – 12 pkt
2. Stany Zjednoczone – 5 pkt
3. Młodzi Gniewni – 5 pkt
4. Kruci Gang – 4 pkt
5. KS Węgiel – 1 pkt

Grupa B:
Hucki Sport 2–2 Oldboys Panki
JM Mebel System 2–1 Z Borków Partyzantka
Hucki Sport 3–1 Młoda Kawalerka
Oldboys Panki 1–2 JM Mebel System
Z Borków Partyzantka 1–2 Młoda Kawalerka
Hucki Sport 1–1 JM Mebel System
Oldboys Panki 0–3 Młoda Kawalerka
Hucki Sport 4–1 Z Borków Partyzantka
JM Mebel System 3–1 Młoda Kawalerka
Oldboys Panki 0–3 Z Borków Partyzantka

Tabela gr. B:
1. JM Mebel System – 10 pkt
2. Hucki Sport – 8 pkt
3. Młoda Kawalerka – 6 pkt
4. Z Borków Partyzantka – 3 pkt
5. Oldboys Panki – 1 pkt

———

Rzuty karne o 9. miejsce
KS Węgiel 0–5 Oldboys Panki

Rzuty karne o 7. miejsce:
Kruci Gang 5–4 Z Borków Partyzantka

Ćwierćfinał I:
Młodzi Gniewni 1–1 (k. 4–2) Hucki Sport

Ćwierćfinał II:
Stany Zjednoczone 1–1 (k. 4–2) Młoda Kawalerka

Rzuty karne o 5. miejsce:
Młoda Kawalerka 3–2 Hucki Sport

Półfinał I:
Dar–Bud Dream Team 5–2 Młodzi Gniewni

Półfinał II:
JM Mebel System 2–2 (k. 4–1) Stany Zjednoczone

Mecz o 3. miejsce:
Młodzi Gniewni 1–2 Stany Zjednoczone

Finał:
Dar–Bud Dream Team 1–2 JM Mebel System

Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Adrian Woszczyna (Dar-Buda) – 6 bramek
Najlepszy piłkarz: Tomasz Pasieka (Stany)
Najlepszy bramkarz: Dariusz Sobolewski (Dar-Bud)
Najlepszy oldboy: Tomasz Księżarek (Oldboys)
Najlepszy młodzieżowiec: Bartosz Piechel (Kawalerka)

Klasyfikacja końcowa:
1. JM Mebel System:
Michał Wójcik, Andrzej Słomian, Tomasz Kozak, Konrad Korzekwa, Przemysław Strzelczyk, Szymon Strzelczyk, Dorian Matyja, Jarosław Filak, Jakub Matysiak, Mariusz Barakoński, Mateusz Gałęziewski.

2. Dar–Bud Dream–Team:
Dariusz Sobolewski, Przemysław Ogłaza, Sebastian Dobosz, Łukasz Kowalczyk, Szymon Kowalczyk, Adrian Woszczyna, Bartosz Pagacz.

3. Stany Zjednoczone:
Kamil Krawczyk, Bartosz Krawczyk, Tomasz Pasieka, Piotr Matyja, Dawid Gaździcki, Paweł Rusok, Wojciech Hyra, Albert Zabawa, Paweł Krawczyk.

4. Młodzi Gniewni:
Łukasz Gąsienica, Piotr Wręczycki, Paweł Wręczycki, Patryk Kudła, Jakub Chrzęstek, Przemysław Pietrzak, Mariusz Brzęczek, Sławomir Tyrała.

5. Młoda Kawalerka:
Karol Hejno, Bartosz Piechel, Bartosz Bąk, Konrad Porada, Kacper Kierat, Aleks Cajler, Mateusz Marzec.

6. Hucki Sport:
Dawid Rębielak, Michał Wochnik, Mateusz Wróbel, Patryk Jankowski, Dawid Kazimierczak, Jakub Chyra, Dawid Szewczyk, Łukasz Praszczyk, Jakub Skoczylas.

7. Kruci Gang:
Karol Kowalik, Krzysztof Pasieka, Konrad Hejno, Dawid Kała, Patryk Gała, Patryk Lizurej, Oskar Bogus, Bartosz Zawierucha, Dominik Badora.

8. Z Borków Partyzantka:
Damian Włóka, Kornel Zejler, Grzegorz Kemuś, Tomasz Brzęczek, Michał Mirek, Mateusz Mońka, Szymon Izydorczyk, Bartłomiej Pruszyński, Arkadiusz Hudy, Kamil Korzonek.

9. Oldboys Panki:
Tomasz Doruchowski, Maciej Furmanek, Grzegorz Głąb, Tomasz Młyńczyk, Robert Hyra, Tomasz Księżarek, Damian Bednarek, Krzysztof Duda.

10. KS Węgiel:
Damian Olszewski, Maciej Kierat, Krystian Piechel, Przemysław Dudek, Kamil Korzekwa, Jakub Krawczyk, Adam Polak.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Uwaga Na: Mateusz Mak

Raków Częstochowa :25 października w niedzielę o godzinie 15:00 Raków Częstochowa zmierzy się ze Stalą Mielec na GIEKSA Arenie....

Rezerwy Rakowa jadą do Bytomia

Raków Częstochowa :Szombierki Bytom to najbliższy rywal Rakowa II. Batalia o kolejne punkty w Zina IV lidze odbędzie się w sobotę (24 października) o...

Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #RCZSTM

Raków Częstochowa :Przed niedzielnym pojedynkiem ze Stalą Mielec, tradycyjnie prezentujemy raport z obozu naszej drużyny. Mecz odbędzie się o godzinie 15:00 na GIEKSA Arenie...

Nasz Rywal: Stal Mielec

Raków Częstochowa :W ramach 8. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zmierzy się na GIEKSA Arenie ze Stalą Mielec. Pierwszy gwizdek rozbrzmi 25 października, w...

Czas na mecz z najbogatszymi w lidze – zapowiedź meczu Skra – GKS Katowice

Skra Częstochowa :W trudnych czasach, gdy codziennie zasypywani jesteśmy nowymi rekordami w liczbie zakażeń koronawirusem piłka nożna jest jedną z najlepszych odskoczni, a emocje...

Maciej Wilusz: Koncentrujemy się na sobie

Raków Częstochowa :21 października w niedzielę o godzinie 15:00 Raków Częstochowa zmierzy się ze Stalą Mielec. O nadchodzącym spotkaniu naszej drużyny porozmawialiśmy z Maciejem...

Artur Aluszyk sędzią głównym meczu Raków Częstochowa – Stal Mielec

Raków Częstochowa :W 8. kolejce PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zagra ze Stalą Mielec na GIEKSA Arenie. Sędzią głównym tego spotkania będzie Artur Aluszyk z...
- Reklama -
- REKLAMA -