fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Porażki Rakowa i Skry !

- REKLAMA -
- Reklama -

Częstochowskie drużyny występujące na szczeblu centralnym nie będą dobrze wspominać minionego weekendu. Raków przegrał w Chojnicach z miejscową Chojniczanką 2:1, natomiast Skra została zmiażdżona w Chorzowie 4:0 w meczu z 14-krotnym Mistrzem Polski – Ruchem.

W piątkowy wieczór w Chojnicach drużyna Rakowa mierzyła się w rozgrywkach FORTUNA 1 Liga z miejscową Chojniczanką prowadzoną przez byłego trenera czerwono-niebieskich Przemysława Cecherza, którego asystentem jest wychowanek Rakowa – Dawid Jankowski.
Raków pierwszą bramkę stracił już w 11 minucie. Wojciech Trochim, były klubowy kolega bramkarza Rakowa – Michała Gliwy umieścił głową piłkę w jego siatce. Częstochowianie po bramce Piotra Malinowskiego doprowadzili do wyrównania, jednak w polu karnym czerwono-niebieskich faulowany był Trochim, a rzut karny na bramkę zamienił były Reprezentant Polski – Hubert Wołąkiewicz.

Chojniczanka Chojnice – Raków Częstochowa 2:1 (1:0)
Bramka dla Rakowa: Malinowski

Kibice częstochowskiej Skry liczyli na pierwsze punkty w rozgrywkach 2 ligi. W meczu na Stadionie w Chorzowie przy ul. Cichej mierzyły się ze sobą drużyny, które jeszcze w tym sezonie nie punktowały. Niestety po bardzo słabej grze częstochowianie ulegli 14-krotnemu Mistrzowi Polski aż 4:0 i przez taki wynik spadli na ostatnie miejsce w drugoligowej tabeli.

Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 4:0 (3:0)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -