fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Kolejna wysoka porażka SKRY !

- REKLAMA -
- Reklama -

W piątkowy wieczór Skra Częstochowa mierzyła się w rozgrywkach II Ligi w Grudziądzu z miejscową Olimpią. Niestety „Skrzaki” znów wracają do Częstochowy „na tarczy” przyjmując kolejny raz 4 gole!

Olimpia Grudziądz przed meczem była stawiana w roli faworyta, gdyż po 4 kolejkach znajdowała się w górnej części tabeli zdobywając aż 9 punktów (3 zwycięstwa i 1 porażka).
Skra od początku spotkania zaczęła grać jak równy z równym z drużyną Olimpii, niestety to się zmieniło po stracie 1 bramki, którą pięknym strzałem zdobył znany z boisk Ekstraklasy Marcin Kaczmarek. Później worek z bramkami się rozwiązał, a Skra nie potrafiła przeciwstawić się gospodarzom i poległa aż 4:0 !

Chyba nie tak wyobrażali sobie sympatycy Skry wyniki drużyny w rozgrywkach II Ligi. Po 5 kolejkach Skra zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jako jedyna drużyna nie zdobyła do tej pory ani jednego punktu. Bilans bramkowy 1:14 nie stawia drużyny z Częstochowy w dobrym świetle.
Czy i kiedy Skra zdobędzie swoje pierwsze punkty w II Lidze ?

Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa 4:0 (1:0)

Skład SKRY: Krzczuk – Olejnik (69. Woldan), Mastalerz (78. Buławski), Błaszkiewicz, Obuchowski, Napora, Kowalczyk (68. Niedbała), Zalewski, Kieca, Nocoń, Nowak (59. Siwek)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -