fbpx
Wiadomości Regionalne Bezpieczny Stadion

Bezpieczny Stadion

-

Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków oraz Centrum Twórczego Rozwoju Kangurek w ramach akcji Bezpieczny Stadion zapraszają do rodzinnego uczestnictwa we wszystkich meczach Rakowa. Dla dzieci przygotowaliśmy bezpieczny, ogrodzony plac zabaw z mnóstwem atrakcji, w programie m.in. tory przeszkód, mini turnieje piłki nożnej, quiz wiedzy o Rakowie, konkursy plastyczne, zabawy z chustą animacyjną, wizyta żywej maskotki.Każdy kolejny mecz to kolejna porcja niespodzianek dla małych kibiców! Możesz spokojnie oglądać mecz, animatorzy Kangurka zaopiekują się Twoim dzieckiem i zorganizują mu bezpieczną zabawę. Będzie to dla Was niezapomniany czas z Rakowem. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziano nagrody!

Udział w zabawie jest całkowicie bezpłatny.

Już na najbliższym meczu, 10 kwietnia o godz. 16:00, zapraszamy na pokaz megabaniek mydlanych. A dla wszystkich, bez względu na wiek – malowanie twarzy, oczywiście w czerwono-niebieskie barwy, w preferencyjnej cenie!
Na terenie placu zabaw przygotujemy także stoisko, na którym będzie można zakupić napoje, słodycze oraz gadżety dla naszych najmłodszych kibiców.

Jednocześnie przypominamy, że wstęp na mecze przy ul. Limanowskiego dla wszystkich kobiet i dzieci do lat 12 jest bezpłatny!

ZAPRASZAMY!

Stowarzyszenie Kibiców „Wieczny Raków”
Zarząd KS Raków
Centrum Twórczego Rozwoju „Kangurek”
www.kangurek.net
ul. Łódzka 8/12
42-200 Częstochowa
tel. 505 223 099

Skomentuj :
×