Wygrany sparing Rakowa. Przed meczem była minuta ciszy !

Zanim piłkarze II-ligowego Rakowa i III-ligowego Pniówka Pawłowice rozpoczęli mecz sparingowy minutą ciszy uczczono pamięć Pary Prezydenckiej i Wszystkich Osób, które zginęły tragicznie w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Zanim piłkarze II-ligowego Rakowa i III-ligowego Pniówka Pawłowice rozpoczęli mecz sparingowy minutą ciszy uczczono pamięć Pary Prezydenckiej i Wszystkich Osób, które zginęły tragicznie w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.Zanim piłkarze II-ligowego Rakowa i III-ligowego Pniówka Pawłowice rozpoczęli mecz sparingowy minutą ciszy uczczono pamięć Pary Prezydenckiej i Wszystkich Osób, które zginęły tragicznie w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Raków wygrał 2:1 mecz sparingowy z III-ligowym Pniówkiem Pawłowice. Było to jednak dosyć przeciętne widowisko, a nieco więcej emocji było w drugiej jego połowie. Goście objęli prowadzenie po rzucie karnym. Także po rzucie karnym Raków dosyć szybko wyrównał. Zwycięską i trzeba dodać piękną bramkę strzelił popularny „kaka”. Oby bramki także piłkarze Rakowa strzelili w środę 21 kwietnia w meczu już o ligowe punkty.

Raków Częstochowa – Pniówek Pawłowice Śl. 2:1 (0:0) 0:1 61′ Przybyła (karny) 1:1 65′ P.Kowalczyk (karny) 2:1 70′ Lenartowski