Miedź pokonana, Raków na fali !

Po rozgromieniu w minioną środę Poloni Słubice Raków nie zwalnia tempa. Dziś z kwitkiem odprawił Miedź Legnica wygrywając 2-0. Już w środę kolejne spotkanie przy ul. Limanowskiego, z Lechią Zielona Góra.

Po rozgromieniu w minioną środę Poloni Słubice Raków nie zwalnia tempa. Dziś z kwitkiem odprawił Miedź Legnica wygrywając 2-0. Już w środę kolejne spotkanie przy ul. Limanowskiego, z Lechią Zielona Góra.Bramki dla podopiecznych Jerzego Brzęczka zdobywali w 30 minucie Maciej Gajos oraz w 90 minucie Artur Lenartowski. Goście po czerwonej kartce Musiałowskiego w 83 minucie kończyli mecz w dziesiątkę. Szersza relacja z meczu wkrótce na serwisie www.astar.czest.pl Raków Częstochowa – Miedź Legnica 2-0 Gajos 30, Lenartowski 90 Raków: Bruś – Mastalerz, Hyra, Pluta, P. Kowalczyk (80 Krzysztoporski) – Nocuń (46 Witczyk), Ogłaza, Lenartowski, Gajos (86 Świerk) – Zachara – Nabiałek (62 Kmieć)