fbpx
Wiadomości Regionalne Oficjalne koszulki Rakowa już w sprzedaży

Oficjalne koszulki Rakowa już w sprzedaży

-

Wielu sympatyków Rakowa czekało na ten moment od dłuższego czasu. Ba, nawet od kilku lat! Raków Częstochowa rozpoczął sprzedaż oficjalnych koszulek meczowych!Warto podkreślić, że udostępnienie oficjalnych koszulek Rakowa jest efektem akcji „Burza Mózgów”, w której wielu kibiców drużyny z Limanowskiego sugerowało, że taki pomysł warto wprowadzić w życie. – Byliśmy zaskoczeni, jak często pojawiały się propozycje, byśmy zaczęli te koszulki sprzedawać – przyznaje Cezary Suchan, przedstawiciel klubu ds. promocji i marketingu. – Co dla nas ważne, wielu kibiców podkreślało, że decydując się na taki zakup chcą wspomóc Raków i mieć pamiątkę z okresu, gdy klub niemal cudem udało się uratować od upadku.

Po raz pierwszy w historii Rakowa zdarza się, że oficjalne meczowe koszulki pierwszej drużyny, w jakich „czerwono-niebiescy” występują w rozgrywkach ligowych, będą dostępne w wolnej sprzedaży. – Dlatego też nie mamy orientacji, ilu tak naprawdę będzie chętnych – mówi Suchan. – Postanowiliśmy więc stworzyć specjalny formularz, za pomocą którego będzie można dokonywać rezerwacji. Gdy zaczną do nas spływać zamówienia, sprowadzimy dla każdego z chętnych wybrany egzemplarz. Trudno mi powiedzieć, ile będzie trwać cały proces. O wszystkim będziemy zamawiających informować na bieżąco.

Koszulki Rakowa wyprodukowane są przez włoską firmę ERREA (kolor czerwony, krótki rękaw), z napisem „Wieczny Raków” oraz herbem klubu z przodu oraz napisem „Raków Częstochowa” na plecach. Cena jednej sztuki wynosi 99zł.

– Zamów oficjalną koszulkę Rakowa !

Skomentuj :
×