fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Raków rozpoczyna współpracę ze szkołami

- REKLAMA -
- Reklama -

W najbliższych dniach po wszystkich szkołach w Częstochowie i regionie zostaną rozesłane propozycje nawiązania współpracy z Rakowem Częstochowa. Dzięki temu zorganizowane grupy uczniów będą mogły bezpłatnie obejrzeć ligowe mecze rozgrywane na Limanowskiego!Pomysł ten w rozmowach władz Rakowa i przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców „Wieczny Raków” pojawił się w już jakiś czas temu. O jego słuszności potwierdzały kolejne listy sympatyków Rakowa, docierające za pośrednictwem akcji Burza Mózgów, w których przekonywali oni, że taka inicjatywa ma sens i na pewno spotka się ze sporym zainteresowaniem szkół z naszego regionu. Dziś oficjalne zaproszenia do współpracy przesłane zostały do częstochowskich placówek edukacyjnych, a w najbliższych dniach poinformowane o przedsięwzięciu zostaną także wszystkie szkoły w regionie. – Od samego początku naszej działalności podkreślamy, że chcemy otworzyć klub na wszystkich nowych fanów – mówi Cezary Suchan, przedstawiciel Rakowa ds. promocji i marketingu. – Takiej akcji jeszcze na Limanowskiego nie było. Bardzo zależy nam, by każdy mieszkaniec miasta i regionu niezależnie od wieku miał jak największą szansę, by osobiście przekonać się, że warto przychodzić na mecze Rakowa. Zauważmy, że na trybunach coraz częściej ostatnimi czasy widzimy całe rodziny, a to wskazuje, że na naszym obiekcie ludzie mogą się czuć bezpiecznie.

Podjęta została już decyzja, że na trybunie wschodniej, niedaleko placu zabaw z „Kangurkiem”, wydzielony zostanie specjalny sektor rodzinny. Tam właśnie swoje miejsca zajmą zorganizowane grupy uczniów. – Jeśli zaistnieje taka potrzeba, zapewnimy także możliwość wjazdu szkolnego autokaru na teren obiektu – dodaje Suchan.

Szczegółowe informacje na temat współpracy ze szkołami można uzyskać pod adresem [email protected]. Akcja dotyczy zorganizowanych grup uczniów ze szkół, których przedstawiciele uprzednio poinformują klub o udziale w meczu. Konieczne jest przesłanie dokładnej listy uczniów wraz z nazwiskami opiekunów z ramienia szkoły.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Wszystko o meczu Skra – Pogoń Siedlce – VIDEO

Skra Częstochowa :Po meczu z siedlecką Pogonią (08.05) mogliśmy mieć ambiwalentne odczucia. Z jednej strony było to ósme z...
- Reklama -
- REKLAMA -