Emocje do ostatnich minut !

3521-Emocje_do_ostatnich_minut

Piłkarze Rakowa zawsze grają do końca! W ostatnim meczu przed własną publicznością w tym sezonie, częstochowianie zremisowali z Nielbą Wągrowiec 2:2. Bramkę na wagę remisu zdobył w ostatniej minucie spotkania Mateusz Zachara.

Piłkarze Rakowa zawsze grają do końca! W ostatnim meczu przed własną publicznością w tym sezonie, częstochowianie zremisowali z Nielbą Wągrowiec 2:2. Bramkę na wagę remisu zdobył w ostatniej minucie spotkania Mateusz Zachara.Częstochowa, 30 maja 2010 – godz. 17:00 RAKÓW – NIELBA WĄGROWIEC 2:2 (0:0) 0:1 Leśniewski (56, bez asysty) 1:1 Świerk (83, asysta Kowalczyk) 1:2 Bartkowiak (87, asysta Leśniewski) 2:2 Zachara (90, bez asysty)

SĘDZIOWAŁ: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). ŻÓŁTE KARTKI:Mastalerz, Sarbinowski. WIDZÓW: 3000.

RAKÓW: Szramowiat – Mastalerz, Pluta, Hyra, P. Kowalczyk – Witczyk (58 Nocuń), Ogłaza, Lenartowski (37 Kmieć), Ł. Kowalczyk (68 Świerk), Gajos – Zachara. NIELBA: Wosicki – Walaburda, Kotarski, Sołowiej – Klawiński (69 Królak), Błażejewski, Figaszewski (51 Bartkowiak), Gryszczyński (72 Żołądź), Zagurskas – Sarbinowski (76 Wrzeszcz), Leśniewski.