Raków remisuje w Zielonej Górze

3756-Rakow_remisuje_w_Zielonej_Gorze

Na inaugurację ligi Raków zremisował na wyjeździe z Lechią Zielona Góra 1:1. Bramkę dającą prowadzenie zdobył w pierwszej połowie Mateusz Zachara. – Pozostał niedosyt, że wracamy do Częstochowy tylko z jednym punktem – podsumował trener Rakowa Jerzy Brzęczek.

Na inaugurację ligi Raków zremisował na wyjeździe z Lechią Zielona Góra 1:1. Bramkę dającą prowadzenie zdobył w pierwszej połowie Mateusz Zachara. – Pozostał niedosyt, że wracamy do Częstochowy tylko z jednym punktem – podsumował trener Rakowa Jerzy Brzęczek.Zielona Góra, sobota 31, sierpnia (sobota) – godz. 18.00 LECHIA ZIELONA GÓRA – RAKÓW 1:1 (0:1) Bramki: 0-1 Zachara (28 min. , asysta Pluta) 1-1 Sucharek (50, z rzutu wolnego)

SĘDZIOWAŁ: Marcin Liana (Bydgoszcz). ŻÓŁTE KARTKI: Hyra (Raków), Podwyszyński, Tyktor (Lechia). WIDZÓW: 200.

RAKÓW: Szramowiat – Mastalerz, Hyra, Pluta, P. Kowalczyk – Nocuń (65. WItczyk), Ogłaza, Kmieć (75. Ł. Kowalczyk), Gajos (90. Kulawiak), Zachara – Brondel (80. Świerk).

LECHIA: Dobroliński – Tyktor, Kaczorowski (72. Kolouszek), Dorniak, Haraś – Sucharek, Podwyszyński (64. Szymański), Małecki (90. Lewicki), Wojtysiak, Topolski – Kojder (90. Świercz)